Huawei wprowadza do sprzedaży na polskim rynku MateStation S, pierwszy komputer stacjonarny w portfolio marki. MateStation S zapewnia wysoką wydajność pracy i płynną rozrywkę oraz szybką i wygodną współpracę z innymi urządzeniami Huawei, m.in. smartfonem, tabletem i laptopem.

Huawei MateStation S – wysoka wydajność pracy i rozrywki

Sercem MateStation S jest procesor AMD Ryzen 5 4600G wykonany w 7nm procesie technologicznym, ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon, co zapewnia wysoką wydajność wielozadaniowej pracy oraz płynną rozrywkę. MateStation S został wyposażony w dwukanałową pamięć DD4, którą można rozszerzyć za pomocą dodatkowych złączy na płycie głównej oraz dysk SSD NVMe podłączony poprzez interfejs PCI. Użytkownik może też rozszerzyć system komputera o dodatkowe komponenty poprzez magistralę PCI. Huawei MateStation S obsługuje zintegrowaną łączność 2×2 MIMO Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych.

Huawei MateStation S wyróżnia się też wydajną konstrukcją termiczną, która wspiera precyzyjne zarządzanie cyrkulacją powietrza – gorące powietrze jest odprowadzane przez dedykowany kanał, umożliwia to szybkie chłodzenie i tym samym stabilność pracy systemu.

Stylowa, kompaktowa konstrukcja

MateStation S wyróżnia się minimalistyczną i kompaktową obudową 8,6 l, która jest mniejsza niż obudowa tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Panel przedni obudowy charakteryzuje się ukośnymi otworami, inspirowanymi wzorem gwiazdy. Otwory te, oprócz walorów estetycznych, umożliwiają przepływ chłodnego powietrza.

Inteligentna współpraca ze smartfonem, tabletem i laptopem

Komputer MateStation S zapewnia wysoką wydajność pracy i płynną rozrywkę oraz obsługuje autorskie technologie Huawei Share i Multiscreen Collaboration, które zapewniają wygodną współpracę z innymi urządzeniami marki, m.in. smartfonem, tabletem i laptopem. Po dotknięciu smartfonem prawego klawisza Shift na klawiaturze MateStation S użytkownik może na przykład przesłać na komputer wybrane pliki i edytować dokumenty.

Z kolei technologia Multiscreen Collaboration umożliwia współdzielenie ekranu smartfona lub tabletu na pulpicie komputera, a także obsługę na ekranie MateStation S do trzech aplikacji smartfona czy tabletu jednocześnie.

Pierwsza myszka gamingowa od Huawei 

Huawei Wireless Mouse GT to pierwsza myszka w portfolio marki przeznaczona dla osób grających w gry. Myszka wyróżnia się możliwością połączenia jej z komputerem aż na trzy sposoby – za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi 2,4 GHz, a także przewodowo z użyciem USB-C. Myszka wyposażona jest w wysokiej klasy czujniki fotoelektryczne, które pozwalają zmniejszyć czas reakcji na kliknięcie oraz ograniczyć ilość błędów, w tym ryzyko podwójnego kliknięcia. Pięć stylów podświetlenia pozwala dopasować design urządzenia do własnych potrzeb i preferencji.

Czułość myszki można szybko i wygodnie regulować w zakresie od 100 DPI do aż 16 000 DPI. Dodatkowo wysoka maksymalna częstotliwość próbkowania oraz prędkość maksymalna 400 IPS pozwolą na precyzyjną rozgrywkę nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Huawei Wireless Mouse GT wyposażona jest w akumulator o pojemności 790 mAh, który umożliwia nawet 340 godzin pracy bez włączonego podświetlenia oraz 60 godzin z włączonym podświetleniem. Już 5 minut ładowania przewodowego pozwala na 35 godzin pracy, a pełne ładowanie akumulatora zajmuje około 90 minut. Myszka obsługuje standard ładowania bezprzewodowego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments