Mezoterapia bezigłowa to efektywny i jednocześnie bezbolesny zabieg odmładzający. Dzięki niemu substancje aktywne z kosmetyków są dostarczane do głębokich warstw skóry, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki czy siniaki. Pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki w redukcji, np. zmarszczek, cellulitu, rozstępów, blizn i przebarwień.

Garett Electronics, polska marka produktów do pielęgnacji urody w zaciszu domowym, wprowadziła na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Vital Skin. To innowacyjny produkt, który łączy różne technologie stymulujące skórę: wibracje soniczne, impulsy EMS, fale radiowe i terapię fotonową.

Regularne korzystanie z mezoterapii bezigłowej przywraca skórze gładkość i blask, poprawia cyrkulację krwi i wspomaga metabolizm, aktywizując odnowę komórek oraz poprawę owalu twarzy. Wspiera redukcję zmian pigmentacyjnych, trądzikowych i stanów zapalnych. By osiągnąć jeszcze lepszy rezultat, należy zastosować odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Jak działa Garett Beauty Vital Skin?

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polegana oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry.

Dociera ona do jej wnętrza, co powoduje, że terapia jest bardzo skuteczna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych.

5 trybów pracy

Garett Beauty Vital Skin pracuje w 5 trybach: oczyszczającym (Clean), liftingującym (Lift), odmładzającym (Lead in), przeciwstarzeniowym (Anty-aging) oraz przeciwtrądzikowym (Remove acne). Urządzenie działa w sposób automatyczny i dobiera odpowiedni czas zabiegu od 5 do 10 min.

4 metody pielęgnacji skóry

Garett Beauty Vital Skin wykorzystuje działanie radiofrekwencji RF – promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych. Dzięki temu stymuluje regenerację
kolagenu w warstwie skóry, wypełnia zmarszczki, likwiduje blizny oraz przywraca skórze elastyczność i blask. Kolejną opcją jest elektrostymulacja EMS wykorzystująca prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Poprawia cyrkulację krwi oraz prowadzi do usunięcia zbędnych produktów metabolicznych.

Trzecim trybem są wibracje soniczne, które pozytywnie wpływają na krążenie krwi i poprawiają jędrność skóry. Garett Beauty Vital Skin posiada również funkcję niskoenergetycznego światła – metoda ta wykorzystuje promieniowanie w zakresie widzialnym oraz podczerwonym. Długość fali światła czerwonego: 620 nm (± 5 nm) wpływa na uelastycznienie skóry, zaś długość fali światła zielonego: 520 nm (± 5 nm) redukuje przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i plamy starcze. Ponadto może hamować nadmierną produkcję melaniny.

Design i funkcjonalność w jednym

Garett Beauty Vital Skin ma elegancki, ergonomiczny kształt. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czerwonej. Urządzenie składa się z sondy RF/EMS oraz lampy kosmetycznej. Na rękojeści znajdują się przyciski funkcyjne oraz duży wyświetlacz LCD, na którym pokazują się komunikaty z wybranymi trybami pracy oraz stan naładowania akumulatora. Garett Beauty Vital Skin jest bezprzewodowy, dzięki czemu przeprowadzanie zabiegów jest niezwykle komfortowe. Ładująca podstawka sprawia, że jest gotowy do pracy zawsze wtedy, gdy jest potrzebny – nawet podczas podróży.

Sprzęt będzie dostępny w cenie 459 złotych. Innym produktem producenta jest nowa szczoteczka soniczna Garett Beauty Clean Pro.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments