BUH Distillery (należące do biznesowo-medialnego triumwiratu Palikot, Wojewódzki, Czechowski) zleciło brytyjskiej firmie Send Into Space wysyłkę swojej nowej Czystej Wódki wyBUHowej w kosmos. Trwają właśnie ustalenia kiedy znajdzie się ona na orbicie okołoziemskiej.

Czysta wódka wyBUHowa to światowa premiera nowego segmentu rynku alkoholi wysokoprocentowych powstających z wykorzystaniem suszu konopnego w procesie ich powstawania. W ślad za wejściem na rynek piwa BUH, BUH Distillery, tworzone przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego oraz Vortune Equity Group proponują konsumentom wódkę powstałą w oparciu o destylację piwa BUH.

Specjalny zabieg stanowiący tajemnicę produkcji pozwala zachować wódce niezapomniany zapach i smak. Od 30 czerwca Czysta Wódka wyBUHowa® będzie dostępna na zasadzie wyłączności w sieci sklepów Żabka. Niewątpliwy sukces rynkowy piwa BUH skłonił właścicieli BUH Distillery do stworzenia nowej kategorii na rynku alkoholi wysokoprocentowych.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy możliwe jest zachowanie unikanego smaku i zapachu piwa BUH mimo jego destylacji. Konieczny był jeszcze jeden zabieg, którego szczegółów nie mogę zdradzić, by każdy smakosz mógł spróbować czegoś unikalnego, Czystej Wódki wyBUHowej®. Przed jej użyciem zalecam silne wstrząśnięcie butelką, by pobudzić do pracy nuty zapachowe.” – mówi Janusz Palikot.

Czysta Wódka wyBUHowa będzie dostępna, na zasadzie wyłączności, w sieci sklepów Żabka od 30 czerwca, w butelkach o pojemności 0,5 l. „To kolejny produkt z rodziny BUHa, który wprowadzamy na rynek poprzez sieć sklepów Żabka. Poprzednie premiery okazały się wielkim sukcesem rynkowym. Wierzymy, że nasza nowa unikalna wódka z prędkością kosmiczną zdobędzie rynek” – powiedział Tomasz Czechowski.

Znak graficzny opracował na specjalne zamówienie Tomasz Waciak Wójcik. Znak jest malowany na butelkach przez firmę Decorglass. „Spożycie Czystej Wódki wyBUHowej® to prawdziwy kosmos. Jej aromat i smak jest jedyny na świecie. Każdy miłośnik BUHa odnajdzie swoje ulubione nuty. Prawdziwa frajda dla podniebienia i nosa. A potem odlot z kosmiczną prędkością.” – powiedział Kuba Wojewódzki.

Kosmiczny charakter Czystej Wódki wyBUHowej® podkreśliła obecność na konferencji prasowej zorganizowanej w Cosmos Museum w Warszawie pierwszego i jak do tej pory jedynego Polaka, który odbył podróż w przestrzeń kosmiczną, gen. Mirosława Hermaszewskiego.

Nasze spotkanie odbywa się w muzeum kosmosu. Lot w kosmos może mieć różny charakter. Podróżowanie rakietą jeszcze przez jakiś czas będzie dostępna tylko dla wybranych. Cieszę się, że jako kosmonauta mogę dzisiaj potwierdzić, że Czysta Wódka wyBUHowa® ma dużo wspólnego z lotem w kosmos. Czystą Wódkę wyBUHową® traktuje bardzo osobiście, bo 2 dni temu minęła 43 rocznica mojej wizyty w kosmosie. Miałem wówczas ze sobą również jedną tajną misję do wykonania. Zabrałem na pokład stacji kosmicznej polski winiak by godnie uczcić swój lot. Dzisiaj zabrałbym Czystą Wódkę wyBUHową®” – powiedział gen. Mirosław Hermaszewski.

W ramach BUH Distillery sp. z o.o. swoje siły połączyli – Przyjazne Państwo (tworzone przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego) oraz Vortune Equity Group (VEG). Janusz Palikot z branżą napojów alkoholowych jest związany od 30 lat, z kilkuletnią przerwą na politykę. Stworzył też trzy kolejne biznesy: Tenczyńska Okovita, Tenczynek Bezalkoholowe i Alembik Polska, które zanotowały rekordowe kwoty w emisjach crowdfundingu udziałowego. Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych polskich
dziennikarzy, prezenter TVN i showman, jednocześnie rozwija swoją sieć restauracji – Niewinni Czarodzieje. Trzecim wspólnikiem Przyjaznego Państwa SA jest Tomasz Czechowski, zaangażowany w rozwój marki piw rzemieślniczych Doctor Brew oraz licznych
projektów w branży gastronomicznej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments