Oferta fintechu będzie oparta o rachunki nowego europejskiego banku.

Pacific.org to fintech z Poznania, który tworzy rozwiązania płatnicze dla branży e-commerce i mediów społecznościowych. W aplikacji znajdzie się również lifestyle’owy, mobilny marketplace. Start aplikacji planowany jest na wrzesień 2021 r.

Na mocy podpisanej umowy, Aion Bank stał się głównym dostawcą produktów bankowych dla przyszłych klientów aplikacji Pacific. Oznacza to, że środki zdeponowane przez użytkowników aplikacji przechowywane będą na kontach Aion Banku.

Cieszymy się, że Pacific obdarzył nas swoim zaufaniem. Ponieważ trzon zespołu Aion Banku stanowią Polacy, każda okazja do współpracy z polskimi firmami – zwłaszcza tak młodymi i ambitnymi – to dla nas powód do radości. Jestem pewien, że dobra znajomość krajowego rynku, na pewno pomoże im w odniesieniu spektakularnego sukcesu, na który liczymy – skomentował Karol Sadaj, Country Head Poland Aion Banku.

Aion to nowy europejski bank, którego fundamentem jest tzw. odwrócony model bankowości, oparty na rozwiązaniu subskrypcyjnym. W ramach stałej, miesięcznej opłaty bank zapewnia użytkownikom nielimitowany dostęp do wszystkich produktów bankowych z poziomu aplikacji mobilnej w ramach stałej, miesięcznej opłaty. W ofercie banku znajdą się m.in. konta osobiste i firmowe, rachunki walutowe, transfery międzynarodowe, czy spersonalizowane doradztwo finansowe.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments