Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy i ustawienia, aby później rekomendować je automatycznie.

Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Co więcej, panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenie oraz dostosować odpowiednie ustawienia.

Podczas codziennego prania ciężko jest czasem zadecydować o właściwych parametrach prania, a przecież zawsze chcielibyśmy, aby zużycie środków piorących, a także wody i energii było optymalne. Ten problem rozwiązuje Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy.

Nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy dobrze odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów oraz wody z korzyścią dla środowiska i naszych ubrań.

Korzystaj z energooszczędnych technologii

Mamy świadomość, że zużywając mniej wody i energii zmniejszamy swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Inteligentne technologie Samsung adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie, ale także nieobojętnych na kwestie ekologii. Warto zdać sobie sprawę z tego, że aż do 75% energii zużywanej podczas cyklu prania z ustawieniem wysokiej temperatury zostaje wykorzystywane tylko do podgrzania wody.

Pralka oferuje także oszczędzanie energii dzięki rozwiązaniu EcoBubble i QuickDrive, skracający czas trwania cyklu nawet o 50%.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments