CD Projekt planuje darmowy update do edycji nextgen gry „Cyberpunk 2077” dla dotychczasowych konsolowych posiadaczy gry, poinformował prezes Adam Kiciński. 

Cały czas pracujemy nad ulepszaniem 'Cyberpunk 2077′ i wierzymy w sukces tej gry w długim terminie. Już dostarczyliśmy kilka aktualizacji i kontynuujemy dalsze prace. Ponadto szykujemy 3 DLC, a II półroczu – edycję nextgen z darmowym updatem dla dotychczasowych posiadaczy kopii na PS4 i Xbox One” – powiedział Kiciński podczas telekonferencji.

W kwestii marki „Wiedźmin” stwierdził, że jest ona również silnym filarem dalszego rozwoju CD Projekt.

W lato udostępniona zostanie mobilna gra 'The Witcher: Monster Slayer’. Szykujemy także w tym roku edycję nextgen z darmowym updatem dla posiadaczy dotychczasowych kopii” – dodał prezes.

Podkreślił, też, że „dużym milestone” w rozwoju CD Projekt będzie start równoległej produkcji dwóch projektów AAA w 2022 r.

Sentyment wokół 'CP 2077′ na pewno wyraźnie wpłynął na sprzedaż gry w I kwartale. Czekamy na powrót na platformę Sony i liczymy na poprawę atmosfery wokół gry w związku z tym, nowymi DLC, a szczególnie edycją nextgen” – dodał członek zarządu ds. finansowych Piotr Nielubowicz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments