Webinar COVID-19 Business Battlefield odbędzie się w czwartek

Webinar COVID-19 Business Battlefield Transformacja cyfrowa w dobie koronawirusa odbędzie się w czwartek. Poznaj relacje z pierwszej linii frontu!

Ostatnie tygodnie obfitowały w wiele wyzwań dla wszystkich przedsiębiorców. To w jakim momencie znajdujemy się teraz, w dużej mierze zależało od decyzji podjętych na samym początku starcia z koronawirusem. W przypadku Software Development Academy kluczową rolę odegrało 48 godzin.

Cyfrowa przyszłość już tu jest. Sytuacja związana z COVID-19 przyspieszyła jej nadejście. Świat na chwilę stanął w miejscu, ale cyfrowa transformacja jeszcze nigdy nie pędziła tak szybko.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze – Rozmowie Praktyków, podczas której Paulina Woźniak (CEO Coders House), Ludwik Sobolewski (Były Prezes GPW) i Michał Mysiak (CEO Software Development Academy) podzielą się swoimi doświadczeniami i obserwacjami dotyczącymi kryzysowych sytuacji w przedsiębiorstwach oraz taktykami, które warto wdrożyć w starciu z przeciwnikiem. Rozmowę poprowadzi Sebastian Gawłowski (ISBtech, który jest jednocześnie partnerem medialnym wydarzenia).

Chwilowe rozwiązanie czy nowy, globalny trend? Jak radzą sobie przedsiębiorcy w obliczu wyzwania – jak myślą, reagują i przygotowują się na trudne sytuacje? Jak będzie wyglądała rzeczywistość po skończonej bitwie – w świecie po koronawirusie? Dołącz do Rozmowy Praktyków i zyskaj strategiczną przewagę.

Biorąc udział w webinarze:

Dowiesz się jak z cyfrową transformacją radzą przedsiębiorcy oraz jak koronawirus wpłynął na ich dotychczasowe działania.

Dzięki wymianie doświadczeń praktyków (o sukcesach, ale także niepowodzeniach) poznasz najlepsze rozwiązania, które będziesz mógł wdrożyć do swojego biznesu.

Dowiesz się jak dużą rolę w procesie transformacji cyfrowej odgrywają ludzie.

Dowiesz się jakie kroki powinieneś podjąć teraz, by być gotowym na każde starcie.

Zidentyfikujesz, jakie kluczowe cechy umożliwią firmom szybkie odbicie się po obecnym spowolnieniu gospodarczym.

Poznasz ryzyka związane ze zmianą sposobu funkcjonowania organizacji.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do rezerwacji swojego. Możliwość rejestracji na stronie firmy Software Development Academy w zakładce webinary.