Damian Szymański, prezes Render Cube, w komentarzu eksperckim dla ISBtech o najważniejszych priorytetach i celach spółki na nadchodzący 2024 rok.

Po premierze trybu kooperacji Medieval Dynasty w wersji na Steam odnotowaliśmy ogromne zainteresowanie naszą produkcją. Już w pierwszych dniach po premierze aktualizacja zdobyła ponad 31 tys. graczy. W planach na 2024 rok zakładamy dalszy rozwój ten produkcji, w tym także debiut trybu kooperacji na przełomie Q1/Q2 2024 roku na konsole PlayStaton5, Xbox Series X/S oraz do usługi Game Pass i inne platformy.

Kolejny ważny element to premiera produkcji Medieval Dynasty New Settlement tworzonej przez Spectral Games, spółce w której jesteśmy zaangażowani kapitałowo. Realizuje ona w uniwersum Medieval Dynasty swoją VR-ową produkcję, której premiera planowana jest wiosną 2024 roku. Gra pojawi się na Meta Quest 2, Meta Quest 3 i Meta Quest Pro. Wydawcami tytułu są Toplitz Productions, Render Cube oraz Meta.

Posiadanie IP Medieval Dynasty daje nam swobodę powrotu do tytułu w dowolnym momencie. Nie wykluczamy w przyszłości pracy ad sequelem Medievala, ale na dziś w 100 proc. skupiamy się na trybie kooperacyjnym.

Z operacyjnych celów trzeba przypomnieć o debiucie Render Cube na głównym rynku GPW. Dołączenie do grona firm notowanych na głównym parkiecie GPW w Warszawie było naszą ambicją od początku zawiązania spółki. Jesteśmy już w końcowym momencie przygotowań do debiutu, 20 grudnia KNF zatwierdziła prospekt naszej spółki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments