Ghelamco pozyskało dużego najemcę dla swojej najnowszej inwestycji w Krakowie – biurowca KREO, który powstał przy ulicy Wadowickiej. Chilliflex, operator biur coworkingowych i serwisowanych, wynajął w nim blisko 5700 mkw. powierzchni biurowej. To jedna z większych umów najmu na krakowskim rynku biurowym w tym roku.

Wiosną przyszłego roku na 1 i 2 piętrze biurowca KREO swoje biura serwisowane i coworkingowe otworzy znany polski operator – firma Chilliflex. Umowa najmu z Ghelamco, inwestorem i właścicielem obiektu, podpisana została na okres 10-ciu lat.

KREO, będący jednym z największych i najnowocześniejszych budynków biurowych w Krakowie, zapewnia optymalne środowisko pracy dla wymagających najemców. Gratuluję firmie Chilliflex wyboru powierzchni w naszym krakowskim projekcie, który gwarantuje najwyższy komfort dzięki wykorzystaniu inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań zgodnych z wymogami ESG, a także atrakcyjną i bardzo rozwojową lokalizację. – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający Ghelamco Poland.

Z pełnym przekonaniem wybraliśmy na naszą trzecią lokalizację w Krakowie budynek KREO. Jesteśmy pewni, że w połączeniu z jakością, elastycznością i różnorodnością oferty i standardami Chilliflex oraz wszystkimi atutami i udogodnieniami budynku wspólnie z Ghelamco stworzymy jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biurowych w Krakowie. Już niebawem 950 stanowisk pracy, zielony taras, komfortowy chillout z kominkiem, biblioteką, liczne sale konferencyjne, nap roomy i profesjonalny serwis będzie dostępny dla nowych Klientów. – mówi Robert Jarząbek, Prezes Zarządu i Właściciel Chilliflex.

W transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.

Chilliflex to duży polski operator powierzchni coworkingowych, serwisowanych i konferencyjnych, obecny na czterech rynkach regionalnych: w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Bydgoszczy. To co wyróżnia Chilliflex, poza skalą i szeroką obecnością na mapie Polski, to różnorodność usług i elastyczność umów. Oferta jest dopasowana do klientów potrzebujących okazjonalnie miejsca do pracy, przestrzeni na spotkania, dedykowanego biurka, biura na wyłączność, w końcu w pełni serwisowanego biura dla globalnych korporacji z planem rozwoju do kilkuset stanowisk, wszystko dostępne 24/7.

Bez względu na zakres usług goście i klienci są doskonale zaopiekowani przez zespół recepcji, która również realizuje dla wszystkich najemców liczne wydarzenia w ramach budowania społeczności i relacji. Klienci i goście cenią Chilliflex za niewątpliwie wyjątkowy design. W przestrzeniach Chilliflex można poczuć się jak w klimatycznej kawiarni. Barwy wnętrz i światła dostosowane są do funkcjonalności pomieszczeń, tworząc strefy do pełnego skupienia i pracy oraz do relaksu. Całości dopełniają idealnie skomponowane elementy wyposażenia w stylu loftowym, glamour i klubowym, jak żyrandole, miedziane blachy, bujna roślinność czy tureckie dywany, tworząc magiczny klimat miejsca.

KREO: nowa jakość w regionach

Ghelamco jako pierwszy deweloper w Europie Środkowo-Wschodniej będzie certyfikować swoją regionalną inwestycję w systemie SmartScore. Dodatkowo, jako pierwszy w Krakowie, KREO zostanie też oceniony pod względem zaawansowania technologicznego przez WiredScore. Ponadto biurowiec będzie certyfikowany w prestiżowych systemach BREEAM i WELL, które świadczą o ekologicznym charakterze budynku i poziomie komfortu jego użytkowania, a także „Obiekt bez barier”, który potwierdzi jego pełne przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Ośmiopiętrowy KREO zapewnia najemcom łatwe w aranżacji biura o powierzchni kondygnacji ponad 2,7 tys. mkw. Użytkownicy do swojej dyspozycji mają obszerny, zielony taras na dachu, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Krakowa i Wawel.
W budynku znajduje się rozbudowana infrastruktura rowerowa, w tym parking na ponad 70 rowerów, prysznice oraz szafki. Użytkownicy samochodów mogą korzystać z ponad 300 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz dodatkowych 24 miejsc przed biurowcem.

W środku przewidziano również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.
Zaletą krakowskiej inwestycji Ghelamco jest jej lokalizacja, która pozwala na łatwy i szybki dostęp do ścisłego centrum Krakowa oraz gwarantuje bliskość historycznych dzielnic, takich jak Kazimierz czy Stare Podgórze. Położenie KREO zachęca jednocześnie do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów – dojazd do Starego Miasta zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments