1 lipca 2021r. Anna Wróbel przejmuje obowiązki Dyrektor HR w Allegro. Anna dołącza do Allegro w czasie, gdy coraz szybsze tempo innowacji firmy przekłada się na rozwój zespołu i zwiększenie potrzeb rekrutacyjnych. Nowa członkini zespołu zarządzającego ma bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i doradczych w firmach i organizacjach pozarządowych.

W swoich poprzednich rolach Anna była odpowiedzialna za globalne strategie HR i pełen zakres procesów HR, ostatnio jako Global VP People w Booksy. Wcześniej Anna była m.in. Dyrektorem ds. Rozwoju Organizacji w Grupie PZU oraz Globalnym Dyrektorem Wykonawczym ds. Kapitału Ludzkiego w Grupie KGHM.

Allegro.eu zatrudnia już ponad 3 tys. pracowników i rozwija się w szybkim tempie. Tylko w tym roku planujemy przyjąć w sumie 1500 nowych osób. A ponieważ wciąż dołączają do nas nowe, utalentowane osoby, koncentrujemy się też na utrzymaniu i rozwijaniu naszej wyjątkowej kultury pracy. Anna doskonale do tej roli pasuje i bez wątpienia pomoże nam utrzymać tempo rozwoju. Jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce oraz jedną z największych społeczności inżynierskich w kraju i nie tylko. Z Anną na pokładzie będziemy mogli dalej przyciągać najbardziej utalentowane osoby i utrzymamy tempo wdrażania innowacji. To świetna wiadomość zarówno dla wszystkich pracowników Allegro, jak i naszych klientów – powiedział Francois Nuyts, CEO Allegro

Anna często podkreśla, że ludzie mają ogromny wpływ na tworzenie i rozwój ich organizacji. Po godzinach angażuje się chętnie w inicjatywy z zakresu przedsiębiorczości społecznej, jest mentorką start-upów i pomaga podnosić efektywność zespołów.

Anna Wróbel to nowy Dyrektor HR w Allegro

Jako osoba od lat zajmująca się profesjonalnie obszarem HR, ale także jako klientka z uwagą śledziłam drogę, jaką przebyło Allegro. Myślę, że ten przełomowy czas w naszym rozwoju jest dobrym, wręcz idealnym momentem, by wskoczyć do tego pociągu. W ostatnich latach przyspieszyliśmy nasz wzrost, przygotowując się do zwiększenia skali działania i przejścia do nowego, ekscytującego etapu w historii naszego biznesu. Przekłada się to na mnogość nowych projektów, nowych wyzwań, ale także rosnącą liczbę osób dołączających do firmy. Jako menedżer pasjonuję się rozwijaniem talentów i wspieraniem zespołów w osiąganiu ich pełnego potencjału. Bez wątpienia Allegro jest miejscem, w którym będę mogła wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenia w praktyce, ale także odkrywać zupełnie nowe sposoby na prowadzenie polityki HR – „w stylu Allegro”. Naprawdę #dobrzetubyć.” – powiedziała Anna Wróbel, nowa Dyrektor HR Allegro.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments