Niezależny producent gier komputerowych, Kool2Play, zaprezentował nową rozgrywkę z gry Uragun. W krótkim materiale twórcy opowiadają o postępach prac i nowościach w grze, której premiera planowana jest w Early Access już w Q4 2021. 

Materiał zatytułowany „One-Mech-Army” zawiera dużą porcję wiedzy na temat prac nad dynamicznym top-down shooterem tworzonym przez Kool2Play. Wśród największych zmian należy wyszczególnić: nowy wygląd gry, kamerę, model mecha, a także szereg usprawnień rozgrywki.

Koncept z gry Uragun

Wraz z pierwszym Dev Diary, rozpoczynamy prezentowanie owoców naszej pracy nad grą Uragun. Jesteśmy przekonani, że najnowszy materiał wideo, jak i kolejne, które planujemy, oddadzą charakter tworzonej przez nas produkcji – już od pierwszych konceptów nastawionej na bardzo dynamiczną i satysfakcjonującą rozgrywkę. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

Uragun to futurystyczna gra akcji, w której gracz wciela się w uroczego, ale zabójczego mecha, by stanąć do walki z zastępami wrogów sterowanymi przez SI. W ręce gracza oddano pokaźny arsenał, mnóstwo przydatnych modyfikacji i wybuchowych umiejętności. Gra oferuje szeroki zakres modyfikacji rozrywki, rozbudowany system progresji i rozpoznawalne lokacje przedstawione jako biomy kontrolowane przez Sztuczną Inteligencję.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments