16 listopada na platformie Steam zadebiutuje pierwszy, autorski tytuł z portfolio produkcyjnego Forestlight Games – Dorian Morris Adventure. Przygodowa gra coachingowa została zrealizowana w oparciu o wiedzę o ludzkim umyśle, teorie psychologiczne i testy osobowościowe.

Dzięki zastosowaniu w grze mechanizmu analizy kompetencji, podczas finału, gracz pozna swoje słabe i mocne strony. Zanim jednak ForestLight Games odda w ręce graczy najnowszą produkcję, 11 listopada, w sklepie Steam, udostępni trailer Specialist’s Vengeance. Główną postacią będzie specjalistka od efektów specjalnych, która stoczy walkę z członkami kartelu odpowiedzialnymi za śmierć bliskich jej osób. Premiera projektu planowana jest w 2022 roku.

 

Fabuła debiutanckiej gry ForestLight Games koncentruje się na historii chłopca – Doriana Morrisa, który decyduje się poznać sekrety swojego zaginionego dziadka, sławnego podróżnika. W tym celu wyrusza w pełną przygód podróż, która jest podróżą w głąb swojego umysłu.

ZOBACZ TAKŻE: Forestlight Games chce wejść na rynek NewConnect

„Dorian Morris Adventure to w naszej ocenie bardzo oryginalna produkcja, która powinna zaciekawić szerokie grono graczy w różnym wieku. Przy jej tworzeniu zastosowaliśmy mechanizm analizy kompetencji, dzięki czemu po przejściu całej gry i rozwiązaniu wszystkich przygotowanych przez nas zadań i łamigłówek, gracz pozna swoje mocne i słabsze strony oraz otrzyma podpowiedzi jaka profesja może być jego powołaniem, w jakim kierunku powinien rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w zakresie samooceny czy motywacji. Z pewnością będzie to dla graczy ciekawe doświadczenie. Debiutancki tytuł ForestLight Games dedykujemy fanom gier przygodowych oraz miłośnikom zagadek” – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games.

Dorian Morris będzie dostępny na platformie Steam od 16 listopada. 

Jednocześnie ForestLight Games pracuje nad kolejną autorską produkcją – Specialist’s Vengeance. Gracz wcieli się w rolę Olivii. Gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej syna i męża, zrozpaczona kobieta postanowi sama wymierzyć sprawiedliwość.

„Ta gra z pewnością będzie trzymała w napięciu do samego końca. Wpleciemy w nią elementy symulatora, ale także taktyczne, skradankowe, czy zaczerpnięte z gier akcji. Podczas rozgrywki gracz skonstruuje ładunki wybuchowe, zaplanuje i zrealizuje zabójcze misje. Grę projektujemy w taki sposób, aby gracz musiał myśleć kreatywnie i nieszablonowo. Tylko takie podejście pozwoli mu odnieść zwycięstwo” – komentuje Tomasz Mazur. 

Trailer Specialist’s Vengeance już 11 listopada – od godz. 14, będzie dostępny na platformie Steam. Premiera tytułu planowana jest na początek 2022 roku. Wydawcą obu tytułów jest PlayWay oraz Forestlight Games.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments