SONKA, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w portowaniu gier na Nintendo Switch i inne konsole, podpisała umowę wydawniczą z singapurskim Radianity Publishing na wydanie gry Astro Bears na rynku azjatyckim tj. w Japonii, Chinach, Korei Południowej, Tajwanie i Hong Kongu. Gra zostanie wydana przez partnera pod marką Leoful na platformie Nintendo Switch w 2021 roku. 

„Cieszę się, że w końcu Astro Bears trafi na rynek azjatycki. Gra okazała się dużym hitem na rynku europejskim i amerykańskim, gdzie trafiła łącznie do 375 tys. graczy. Liczę, że przypadnie do gustu również graczom z dalekiego wchodu. Z racji na specyfikę rynku azjatyckiego, zdecydowaliśmy się na wydanie gry pod marką Leoful przez naszego partnera z Singapuru. W zamian za udzielenie licencji wydawniczej przysługuje nam określony w umowie większościowy procent przychodów ze sprzedaży gry” – komentuje Rafał Sankowski, Prezes Zarządu SONKA.

Astro Bears to przyjemna i prosta gra, która została okrzyknięta najlepszą grą imprezową na Nintendo Switch. To pierwsza autorska gra Sonki, która okazała się dużym hitem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments