Far From Home ogłosiło w czwartek, że Sony Interactive Entertainment wspierało prace nad Forever Skies przez kilka ostatnich miesięcy. Ogłoszono także, że konsolowa wersja Forever Skies będzie miała w tym roku ekskluzywną premierę na PlayStation®5.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z zespołem Playstation. Bliska kooperacja z Sony Interactive Entertainment oraz ekskluzywna premiera Forever Skies na PlayStation®5 pozwalają nam na dużo lepsze wykorzystanie funkcjonalności konsoli oraz m.in. możliwości, jakie niesie ze sobą pad Dual Sense. Wierzymy, że będzie to miało istotny wpływ na jakość rozgrywki na tej platformie. skomentował Andrzej Blumenfeld, CEO Far From Home.

Wspomniana umowa dotycząca współpracy Far From Home oraz Sony Interactive Entertainment została podpisana w kwietniu 2022 roku i od tego momentu Sony Interactive Entertainment wspiera prace nad Forever Skies. Ten tworzony przez Far From Home sci-fi survival z elementami akcji i base-buildingu miał w czerwcu 2023 roku swoją premierę na PC w trybie early access i został ciepło przyjęty przez graczy. Do tej pory sprzedało się ponad 150 tys. sztuk brutto gry, a odsetek pozytywnych ocen na Steamie sięga 88 proc.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments