Zespół Betplay Capital, wehikułu inwestycyjnego rodziny Juroszków, powiększył się o analityka – Kacpra Kopronia, do tej pory związanego z Domem Maklerskim Trigon. Betplay Capital zwiększa skalę działalność i tym samym poszerza zespół specjalistów.

Doświadczenie Kacpra idealnie wpisuje się w naszą strategię rozwoju, opartą na inwestowaniu w najciekawsze oraz najbardziej perspektywiczne spółki z globalnej branży iGaming. To sektor, w którym posiadamy kompetencje oraz wieloletnią praktykę. Podobnie Kacper wyróżnia się rozbudowanymi kwalifikacjami nie tylko w zakresie analityki, ale również branży, którą jesteśmy zainteresowani. Nasza współpraca jest jednym z elementów, które mają przełożyć się na zwiększenie skali działalności Betplay Capital. – mówi Mateusz Juroszek, prezes Betplay Capital.

Dołączenie do zespołu jednego z największych family office w Polsce to dla mnie zupełnie nowy etap w karierze zawodowej. Jestem przekonany, że z całym zespołem Betplay Capital będziemy systematycznie zwiększać aktywność wehikułu oraz systematycznie rozbudowywać portfel inwestycyjny. – mówi Kacper Koproń, analityk Betplay Capital.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments