Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła dzisiaj, że rozszerza swoje kanały dystrybucji na polskim rynku, nawiązując współpracę z czołowymi elektromarketami. Od 18 stycznia smartfony firmy HONOR pojawią się w otwartej sprzedaży w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert oraz X-Kom zapewniając klientom większy dostęp do swoich urządzeń.

Po powrocie do naszego kraju marka wykonuje kolejny, duży ruch na polskim rynku. Na sklepowe półki trafią takie modele, jak HONOR 90 i HONOR 90 Lite, HONOR X6a czy HONOR X7b. W nowych kanałach dystrybucji pojawią się również nadchodzące premierowe smartfony HONOR z oferty 2024.

To bardzo ważny moment dla marki HONOR w Polsce, ponieważ poszerzamy sieć dystrybucji naszych smartfonów o trzy bardzo duże sieci detaliczne: RTV Euro AGD, Media Expert i X-Kom. Sprawia to, że nasze produkty staną się w Polsce znów szeroko dostępne, a Klientom da to większy wybór przy planowaniu zakupu nowego telefonu. Ponieważ nasza oferta systematycznie poszerza się o kolejne modele smartfonów, jestem przekonany, że wielu klientów w Polsce czekało na ten moment, zwłaszcza, że niedługo na tym rynku pojawią się bardzo wyczekiwane premierowe urządzenia. – mówi Zachary Jiang, Vice President w HONOR Europe.

Codziennie inspirujemy Polaków do odkrywania technologii i aby robić to skutecznie również w przyszłości, kompleksowo rozwijamy ofertę o najnowszy sprzęt, trendy i innowacje, dostępne na światowych rynkach. Produkty HONOR istotnie wzmacniają naszą propozycję w segmencie smartfonów, co z pewnością docenią nie tylko dotychczasowi, ale i nowi entuzjaści tej marki. – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Chcemy, żeby nasi klienci mieli jak największy wybór produktów, dlatego niezwykle cieszymy się, że urządzenia marki HONOR będą dostępne w naszych sklepach. Szeroki zakres smartfonów HONOR we wszystkich przedziałach cenowych będzie bardzo dobrym rozszerzeniem naszej oferty. – powiedział Piotr Skultecki, Menedżer Produktu w firmie RTV Euro AGD.

Naszym celem jest oferowanie najlepszych produktów klientom i wierzymy, że dzięki dodaniu do naszej oferty portfolio smartfonów HONOR, ten cel właśnie realizujemy. Już od 18 stycznia każdy zainteresowany będzie mógł kupić smartfony HONOR bezpośrednio w X-komie. – powiedział Rafał Krauze, Marketing & Communication Director x-kom.

Dostępne modele

Marka HONOR, wraz z partnerami, ujawniła też ceny oraz dostępne kolory wprowadzanych smartfonów. Na sklepowe półki oraz do oferty online trafią:

• HONOR 90 w cenie 2299 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, zielony)

• HONOR 90 Lite w cenie 1199 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, niebieski)

• HONOR X6a w cenie 599 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, niebieski)

• HONOR X7b w cenie 949 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, zielony)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments