Ryanair oraz Osprey Flight Solutions ogłosiły 13 listopada przedłużenie współpracy na kolejne pięć lat. Dzięki opartym na sztucznej inteligencji rozwiązaniom Osprey partnerstwo będzie nadal koncentrować się na dostarczaniu najwyższego poziomu inteligencji bezpieczeństwa.

Osprey ściśle współpracuje z Ryanairem od 2020 roku, a w ramach odnowionego partnerstwa przewoźnik będzie nadal miał dostęp do pakietu rozwiązań Osprey, co umożliwia łatwiejszą ocenę ryzyka w oparciu o statystyki. Wykorzystując dane Open Source, sztuczną inteligencję i wiodącą na świecie wiedzę, system śledzi, raportuje, prognozuje i ostrzega o wielu czynnikach, które mogą ostatecznie doprowadzić do zakłócenia operacji.

Cieszymy się, że możemy przedłużyć naszą współpracę z Osprey Flight Solutions na pięć lat. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem nr 1, a innowacyjne rozwiązania Osprey odgrywają bardzo istotną rolę w naszych procesach decyzyjnych dotyczących bezpieczeństwa operacyjnego i ochrony. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Osprey w nadchodzących latach.  powiedziała Carol Sharkey, dyrektor ds. ryzyka w Ryanair. 

Andrew Nicholson, CEO Osprey Flight Solutions, dodał: Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Ryanair i wspierać ich ciągłe zaangażowanie w bezpieczeństwo lotnictwa. Przedłużając partnerstwo, Ryanair uznaje wymierną wartość operacyjną i finansową dostarczaną przez nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Ryanair rozwiązania nowej generacji w zakresie zarządzania ryzykiem.

Odnowione partnerstwo pomiędzy Ryanair i Osprey Flight Solutions podkreśla znaczenie inwestowania w zarządzanie bezpieczeństwem. Ponieważ branża lotnicza stale ewoluuje, ważne jest, aby linie lotnicze współpracowały z zaufanymi partnerami, aby zapewnić, że działają na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments