W dniach 10-11 października w Sopocie miała miejsce jedna z największych konferencji SAP w Polsce. Eksperci LeverX, srebrnego sponsora konferencji, podsumowują wydarzenie oraz dzielą się wrażeniami na temat paneli.

Podczas drugiego dnia wydarzenia, firma miała okazje zaprezentować rolę SAP SuccessFactor w drodze Girteka Logistics, firmy logistycznej dysponującej największą w Europie flotą samochodów ciężarowych, do stania się inteligentnym przedsiębiorstwem. Historia Girteki umożliwia liderom przejęcie pełnej odpowiedzialności za podróż swoich pracowników dzięki rozwiązaniu SAP SuccessFactors, które zapewnia odpowiednie narzędzia i informacje w czasie rzeczywistym.

Klaudia Halar, Sales Manager, Associate Business Development w LeverX Poland

SAP NOW w Sopocie to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę SAP, które bez wątpienia jest jednym z największych technologicznych eventów biznesowych. Tegoroczna edycja pobiła rekordy frekwencji – ponad 800 uczestników, a wśród nich wielu klientów reprezentujących różne branże oraz partnerów SAP.  To dwa emocjonujące dni pełne wartościowej merytoryki i networkingu. Solidna dawka inspiracji, goście specjalni, Gala Innovation Awards – wszyscy razem w jednym miejscu, bez podziału na ścieżki.

Wydarzenie bogate w dedykowane i niezwykle interesujące bloki tematyczne – tegoroczne to m.in. Lead to cash, Hire to Retire, Design to operate, Source to pay. SAP NOW to odpowiedź i rozwiązania dopasowane do panującej, trudnej sytuacji rynkowej na świecie, związanej z inflacją i zerwanymi łańcuchami dostaw. Konferencja to lekarstwo m.in. na podejmowanie mądrych decyzji, zarządzanie łańcuchem dostaw, optymalizację procesów biznesowych, ale przede wszystkim na wzrost sprzedaży.

W kwestii transformacji cyfrowej biznes wreszcie przeszedł od słów do czynów. Trendem są przede wszystkim rozwiązania chmurowe, jak np. SAP Success Factors, co jako LeverX zaprezentowaliśmy podczas drugiego dnia wydarzenia w bloku tematycznym „Hire to Retire”. W trakcie wspólnego wystąpienia z naszym klientem – firmą Girteka, opisaliśmy – zakończony pełnym sukcesem – proces wdrażania rozwiązań cyfrowych w tej jednej z największych firm logistycznych.

Daryia Zaremba, SAP SuccessFactors Consultant, LeverX

SuccessFactors to narzędzie, które zdobyło uznanie bardzo wielu firm. Pomaga efektywnie zarządzać personelem i zapewnia wszystkim pracownikom wsparcie niezbędne do skutecznego wykonywania obowiązków. Dzięki temu pracownicy czują się doceniani, przez co również są bardziej skłonni do kontynuowania swojej kariery w firmie. Rozwiązanie ułatwia pracodawcom zatrzymanie w firmie najlepszych talentów i dostarcza informacji na temat ich zadowolenia i wydajności. Cały proces administrowania danymi, począwszy od rekrutacji aż po emeryturę, jest uproszczony, dzięki czemu zespoły HR mogą skupić się na kwestiach bardziej istotnych. To z kolei pomaga firmie rosnąć i osiągać sukcesy w długiej perspektywie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments