Firma Anker Innovations, znany producent wysokiej jakości urządzeń elektronicznych ogłosiła nawiązanie współpracy z firmą eLeader i wprowadzenie nowego rozwiązania systemu SFA / FFM na Bliskim Wschodzie. Nowy system umożliwia efektywne zarządzanie pracą promotorów firmy Anker, co przyczynia się do lepszej jakości obsługi klientów i osiągnięcia celów sprzedażowych.

Firma Anker to producent wysokiej jakości elektroniki użytkowej, zwłaszcza urządzeń do ładowania mobilnego. Polacy polubili nową markę. Jakość i wytrzymałość produktów sprawiła, że z roku na rok po sprzęt firmy sięga co raz więcej konsumentów.
Praca promotorów Anker w punkcie i doradztwo konsumentom mają znaczący wpływ na pozytywny wizerunek marki i wyniki sprzedażowe.

Rozwiązanie eLeader Mobile Visit umożliwia promotorom raportowanie skuteczności sprzedaży, monitorowanie działań konkurencji oraz wykonywanie zadań administracyjnych za pomocą urządzeń mobilnych. Ta innowacja zapewnia spójność i uporządkowanie w przekazywanych raportach, ułatwiając analizę i szybkie reagowanie na zmiany rynkowe.

Kierownictwo odpowiedzialne za działania promocyjne Anker w regionie MEA podkreśla, że eLeader Mobile Visit przyczynił się do lepszego zrozumienia preferencji klientów oraz działań konkurencji. Dane pozyskane dzięki systemowi pozwoliły na doskonalenie oferty produktowej i zwiększenie skuteczności działań promocyjnych.

Uzair Latif, Retail Manager w regionie MEA, wyjaśnia, że eLeader Mobile Visit stał się kluczowym narzędziem umożliwiającym płynną wymianę informacji między rynkiem a biurem. System nie tylko usprawnia codzienną pracę promotorów Anker, ale również ułatwia planowanie i dystrybucję zadań, przyczyniając się do prostszej i efektywniejszej pracy zespołowej.

Z wprowadzeniem innowacyjnego systemu eLeader Mobile Visit, Anker Innovations utwierdza swoją pozycję jako lidera w branży elektroniki użytkowej, koncentrując się na ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments