Największe tytuły Riot Games na PC i urządzenia mobilne są już dostępne dla członków PC Game Pass. Dołączają one do listy setek produkcji dostępnych obecnie w usłudze.

Z okazji współpracy, dla graczy przygotowanych zostało wiele nagród do każdego z tytułów. Aby je odebrać, zainteresowani muszą podpiąć swoje konta najpóźniej do 31 grudnia. Jak to zrobić?

Jak połączyć konta?

Połączenie kont jest bardzo proste. Podczas pierwszej instalacji i uruchomieniu gry Riot przez aplikację Xbox na PC, gracz zostanie automatycznie poproszony o połączenie kont Xbox i Riot lub utworzenie konta Riot, jeśli jest nowym użytkownikiem. Gdy konta zostaną połączone, to wszystkie nagrody zostaną natychmiast przypisane.

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do korzyści? Instrukcja krok po kroku:

1. Zainstalować aplikację Xbox na PC i zaktualizować ją do najnowszej wersji.

2. Otworzyć aplikacje Xbox na PC i wybrać dowolną grę Riotu.

3. Zainstalować daną grę.

4. Po uruchomieniu, system poprowadzi przez etapy tworzenia nowego konta Riot (dla nowych użytkowników) lub połączenia już istniejącego ze swoim profilem Xbox.

5. Po połączeniu kont, wszystkie nagrody zostaną przypisane do danego profilu (proces może potrwać do 24 godzin). Wszystkie korzyści można będzie sprawdzić za pomocą Wskaźnika Nagród.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments