Playtika Holding Corp. (Nasdaq: PLTK), wiodąca firma z sektora gier mobilnych, otwiera swoje pierwsze biuro w Warszawie, w budynku Biura przy Warzelni, w kompleksie Browarów Warszawskich.

Firma dołączyła tym samym do rosnącej liczby firm, które przenoszą się do nowo wybudowanego obiektu, znajdującego się na terenie dawnego XIX-wiecznego browaru Haberbusch i Schiele w warszawskiej dzielnicy Wola-Centrum.

Warszawskie biuro Playtika

Firma posiada zespół w Warszawie od stycznia 2021 roku. Koncentruje się on na rozwoju swoich najpopularniejszych gier z rosnącego portfolio Playtika®: Bingo Blitz, Board Kings, Solitaire Grand Harvest i Redecor. Dzięki połączeniu kreatywności i pasji zespołu R&D z możliwościami autorskiej platformy Playtika® Boost, warszawskie biuro przyczynia się do optymalizacji gier mobilnych poprzez personalizację, automatyzację i kampanie pozyskiwania użytkowników.

Warszawskie biuro Playtika

Otwarcie nowego biura w tak strategicznej lokalizacji pomoże zdynamizować regionalny rozwój Playtiki i rozszerzyć jej obecność na polskim rynku. Powierzchnia ok. 3300 m² jest gotowa na przyjęcie zarówno ponad 300 obecnych pracowników pracujących w trybie hybrydowym, jak i nowych talentów, które dołączą do firmy. Playtika ma ambitne plany rozwoju, a do ich realizacji aktywnie rekrutuje obecnie na stanowiska w dziale R&D, programistów specjalizujących się w Java, JavaScript, PHP i Unity, artystów, a także lidera zespołu.

Nowe biuro Playtika znajduje się w historycznej dzielnicy Warszawy, w otoczeniu najlepszych restauracji i udogodnień miejskich, terenów zielonych i pięknej architektury. Cały kampus jest kwintesencją przestrzeni stworzonej z myślą o stylu życia w nowoczesnym mieście i symbolem rozkwitu współczesnej Warszawy. Projekt biura został opracowany zgodnie z DNA Playtiki, oferując przestrzeń kawiarnianą, strefy relaksu, pokój gier, a nawet specjalną salę do pracy kreatywnej.

Shlomi Aizenberg, Playtika

Rodzina Playtika® w Warszawie rozwinęła się szybko i stała się wielokulturowym centrum, w którym profesjonaliści i utalentowani deweloperzy nie tylko z Polski, ale z całego świata wspierają misję Playtika®, aby zapewniać rozrywkę w myśl hasła „Infinite Ways to Play” – komentuje Shlomi Aizenberg, Dyrektor Operacyjny w Playtika. Biuro w Warszawie pozostanie głównym filarem doświadczenia i kultury Playtika®, cenionym jako miejsce nauki, socjalizacji i wspólnej pracy w zespole. Otwarcie biura w Polsce jeszcze bardziej wzmocni naszą wiedzę i możliwości w szybko rozwijającej się branży gier – dodaje Shlomi Aizenberg.

Warszawskie biuro Playtika

W obecnym świecie potrzebujemy solidnego i mocnego elementu stabilizacji i pozytywnej inspiracji na przyszłość. Nowe biuro w tak wspaniałym miejscu, jakim są Browary Warszawskie, z pięknym wystrojem i wszystkimi udogodnieniami, daje nam pozytywną energię, jednocząc wszystkich pracowników Playtika z regionu, niezależnie od ich kraju pochodzenia. Dla mnie osobiście jest to kolejne niesamowite doświadczenie, którego jestem częścią. Mam ogromne szczęście pracować z tak wspaniałym zespołem – komentuje Arik Sandler, Wiceprezes ds. Operacji Biznesowych w Playtika.

Playtika® Holding Corp (NASDAQ: PLTK) jest liderem na rynku rozrywki i technologii gier mobilnych. Założona w 2010 roku, Playtika® była jedną z pierwszych firm oferujących gry społecznościowe „free-to-play” na portalach społecznościowych, a później na platformach
mobilnych. Playtika®, z siedzibą główną w Herzliya w Izraelu, kieruje się misją dostarczania światu rozrywki poprzez nieskończoną liczbę sposobów grania. Playtika® posiada biura na całym świecie i zatrudnia ponad 4000 pracowników.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments