Przyszłość rozwiązań chmurowych w kontekście biznesowym, najnowsze trendy w automatyzacji procesów oraz wartości, które budują przewagę konkurencyjną to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone podczas pierwszej edycji IFS Connect 2021 już 27 października. ISBtech jest partnerem medialnym.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona.

Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 000 przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 000 użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Technologie chmurowe dają przewagę

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów.

Najnowsze trendy wskazują, że klienci oczekują nowszych, innowacyjnych produktów, które
zapewnią im przewagę rynkową. Sytuacja na rynkach wywołana pandemią, obejmująca przede wszystkim restrykcje, czy też zmiany w łańcuchu dostaw, spowodowała wzrost oczekiwań względem szybkiej reakcji na zmiany zmienność. Analitycy Gartnera wykazali, że klienci są bardziej chętni do inwestycji w zaawansowane systemy innowacji niż tylko takie do zbierania danych.

Właśnie wokół tematów społeczno-gospodarczych w ujęciu transformacji cyfrowej eksperci i goście IFS Connect będą dyskutować w ramach paneli oraz prezentować najciekawsze zagadnienia w formie wystąpień.

Podczas IFS Cloud Day będziemy mieli szansę dowiedzieć się jakie zdanie na temat wyzwań
współczesnej gospodarki opartej o technologie mają Andrzej Kabat – Kabat Tyre, Piotr Wójcik – Meble Wójcik, Marzanna Stańczuk – Carpol, Grzegorz Mikucki – Ceramika Paradyż, Hanna Zagórska – Airpol oraz Tomasz Czub – Bolix i Marek Głazowski – IFS.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments