Za wzrostami przemawia za tym rosnące zainteresowanie sektora MŚP inwestowaniem w IT, dzięki któremu firmy będą w stanie przyspieszyć cyfrową transformację, pozyskać cenne informacje z posiadanych danych, zwiększać komfort pracy oraz produktywność swoich zespołów. 

Globalna pandemia na zawsze już zmieniła sposób prowadzenia biznesu przez wszystkich
uczestników rynku. Firmy MŚP z jednej strony najboleśniej odczuły skutki ‘lockdownów’, ale z drugiej strony bardzo szybko rozpoczęły dostosowywanie się do nowych realiów gospodarczo-społecznych. Widzimy to, obserwując wzrosty na rynku MŚP w Polsce i na całym świecie” – mówi Maciek Szcześniak, Vice Prezydent i Dyrektor Generalny odpowiedzialny za sprzedaż na globalnym rynku MŚP w HPE.

Firmy MŚP muszą dostosować się do nowych realiów biznesowych wywołanych globalną pandemią. Klienci wyraźnie oczekują dużej elastyczności w dopasowywaniu się do ich bieżących potrzeb biznesowych. W obecnej sytuacji transformacja cyfrowa firmy realnie stanowi o jej przewadze nad konkurencją, jednocześnie wpływając na obniżenie kosztów oraz gwarantując ciągłość działania przedsiębiorstwa” – zauważa Adam Tomczak, Lider Sprzedaży do segmentu MŚP w HPE.

Przyspieszenie innowacji technologicznej sektora MŚP to nie tylko szansa na rozwój firm, ale zarówno konieczność, która otwiera nowe perspektywy biznesowe dla partnerów HPE. To właśnie z myślą o nich zrewidowane zostało podejście do sposobu oferowania szerokiego wachlarzu rozwiązań HPE.

HPE dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć swoich klientów i partnerów we wprowadzaniu rozwiązań umożliwiających bezpieczną pracę zdalną oraz dających elastyczność we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Oferujemy również rozwiązania umożliwiające finansowanie tych rozwiązań, zarówno dla partnerów, jak i dla klientów końcowych” – dodaje Szcześniak.

Od lutego br. uruchomiliśmy program ofert HPE FlexOffers. Szerokie portfolio produktów dostępne jest poprzez innowacyjny i prosty w obsłudze konfigurator iQuote. Z iQuote skorzystać może każdy dealer IT na stronach internetowych naszych autoryzowanych dystrybutorów (ALSO, AB, VERACOMP). Dzięki temu narzędziu, partnerzy mogą elastycznie konfigurować rozwiązania HPE i automatycznie uzyskiwać na nie dedykowane rabaty. Wysokość rabatu dla partnerów przyznawana jest w zależności od wybranych komponentów” – mówi Aneta Brońska, Lider Sprzedaży Dystrybucyjnej w HPE.

Jednocześnie partnerzy mogą śledzić naliczane punkty w ramach programu motywacyjnego Engage & Grow, które konwertowane są na sumy pieniężne” – dodaje Brońska.

Korzyści dla partnerów wynikające z programu FlexOffers od lutego 2021:
 Najbardziej korzystne ceny transakcyjne HPE z dynamicznie przyznawanymi rabatami;
 Oferty specjalne dostępne tylko przez FlexOffers;
 Łatwo dostosowywane, elastyczne konfiguracje;
 Krótkie terminy realizacji.
 Heat of the Market SKU, które są gotowe do wysyłki z magazynu dystrybucyjnego;
 Komfort użytkowania dzięki iQuote wraz z podglądem oszczędności, rabatów oraz zapasów magazynowych;
 Dostęp do kreatora rozwiązań, selektora konkurencyjnych cen oraz łatwego generowania
ofert.

Dostosowane konfiguracje dostępne są w konkurencyjnych cenach i wysyłane bezpośrednio z magazynu dystrybutora, co skraca do absolutnego minimum czas realizacji zamówień. Ponadto, firma udostępnia wiele narzędzi dedykowanych dla partnerów biznesowych, takie jak: wirtualne szkolenia, odświeżona i poszerzona baza wiedzy oraz programy benefitowe tak, aby zapewnić partnerom utrzymanie tempa wzrostu w „zdalnej rzeczywistości”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments