Trailer nowej gry od wrocławskiego studia T-Bull – Outlaw Driver Simulator zadebiutował na platformie Steam. Produkcja wprowadzi gracza w świat nielegalnych wyścigów, tuningowanych aut i prędkości – wszystko by zdobyć uznanie i walczyć o jak najwyższą pozycję w gangu.

Już od dzisiaj, 26 listopada, gracze PC mogą dodawać do swoich „list życzeń” na Steam nowy tytuł rodzimego dewelopera. Outlaw Driver Simulator to gra, która pozwoli graczom wcielić się w rolę wyjętego spod prawa kierowcy, który uczestnicząc w podziemnych wyścigach pnie się w drabince społecznej swojego gangu. Nowa produkcja to jedna z kilku pozycji na PC, nad którymi obecnie pracuje deweloper.

Outlaw Driver Simulator jest grą, która na nowo definiuje możliwość personalizacji samochodów. Rozbudowany system pozwala na podjęcie decyzji o każdym elemencie auta i dostosowanie go tak, aby jak najlepiej sprawdziło się na trasie wyścigu. Detale mają tu kluczowe znaczenie, jednak walka o pozycję odbywa się nie tylko na asfalcie. Ważnym aspektem rozgrywki jest wspinanie się po społecznej drabince, aby osiągnąć jak najbardziej prestiżową pozycję w hierarchii przestępczej organizacji. Ta ma bezpośredni wpływ na możliwości tuningu i rozbudowy samochodu jakie będą dostępne dla gracza.

„Gry wyścigowe od początku naszej działalności były naszą mocną stroną. Cieszymy się, że możemy zaoferować graczom PC nową formę rozgrywki wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w tym gatunku. Jesteśmy przekonani, że rozbudowana możliwość personalizacji oraz zaawansowane tryby rozgrywki spotkają się z zainteresowaniem graczy” – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i prezes Zarządu T-Bull.

Wyjątkowa atmosfera miasta dodaje grze charakterystycznego klimatu. Wrocławskie studio tworząc Outlaw Driver Simulator postawiło na otwarty świat. Dzięki temu, entuzjaści wirtualnych spalin mają pełną swobodę wyborów i prowadzenie rozgrywki na własnych zasadach. 

Niesamowite samochody, wyjątkowa atmosfera, adrenalina towarzysząca nielegalnym wyścigom i szansa bicia kolejnych rekordów czekają na graczy. Strona gry Outlaw Driver Simulator jest już dostępna na platformie Steam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments