Redge Technologies, lider w dostarczaniu kompleksowych technologii dla usług streamingowych w Europie Środkowo-Wschodniej, nawiązał partnerstwo z Associação NEO, organizacją łączącą małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w Brazylii.

Associação NEO to brazylijskie stowarzyszenie skupiające ponad 200 członków, powstałe w celu negocjowania warunków handlowych dla kanałów telewizji płatnej, szerokopasmowego internetu i usług telekomunikacyjnych. Odgrywa ono kluczową rolę w reprezentowaniu interesów swoich członków i promowaniu uczciwej konkurencji, negocjując treści, aplikacje i platformy dla niezależnych dostawców.

Redge Technologies, po udanej ekspansji działalności na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, poszukiwał nowych możliwości wzrostu w innych regionach, efektem czego było rozpoczęcie działalności w Ameryce Łacińskiej.

W celu maksymalizacji potencjału rynkowego firma nawiązała strategiczne partnerstwo z Associação NEO, dzięki któremu wszyscy członkowie stowarzyszenia uzyskują dostęp do platformy technologicznej Redge Media dostarczanej przez Redge Technologies w modelu white-label. Ponadto, Redge w ścisłej współpracy z Vubiquity rozpoczął dostarczanie zlokalizowanych treści, co podkreśla zaangażowanie firmy w regionie.

Wyżej wymieniona współpraca przynosi korzyści obu stronom, oferując preferencyjne warunki dla członków Associação NEO i pozycjonując Redge Technologies jako zaufanego partnera na dynamicznym rynku w regionie Ameryki Łacińskiej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments