EUVIC Solutions, integrator IT z grupy EUVIC, zacieśnia współpracę z firmą konsultingową Get IT Dan poprzez nabycie 25% udziałów w spółce. Ta transakcja wyznacza nowy standard w branży IT, gdzie efektywne wdrażanie innowacji technologicznych musi iść w parze z budowaniem strategii i procesów, które pozwolą na ich efektywne wykorzystanie.

Sztuczna inteligencja, analiza danych i automatyzacja redefiniują obecnie modele biznesowe wielu firm. Przedsiębiorstwa muszą błyskawicznie dostosowywać się do nowych technologii, aby utrzymać swoją przewagę konkurencyjną. Współpraca między firmą integratorską a konsultingową stanowi kluczowy element, który znacząco przyspiesza proces cyfrowej transformacji. Zapewnia kompleksowe podejście – od planowania po wdrożenie i optymalizację.

To nie połączenie firm, to połączenie wizji. Nasza decyzja wynika z naturalnego rozwoju rynku, który oczekuje całych strategii cyfryzacji, a nie pojedynczych wdrożeń. W ten sposób uniknie się podstawowego problemu, jakim jest wprowadzanie w nowych systemach starych procesów. Wspólnie przeprowadzimy klientów przez cyfrową rewolucję, budując na solidnych podstawach strategicznych. – mówi Adam Bajura, Prezes Euvic Solutions.

Uwolnić potencjał technologii

Tandem integratora i firmy konsultingowej pozwala w pełni wykorzystać potencjał wdrażanych technologii informatycznych. W połączeniu z know-how, zbieranym przez lata w różnych branżach, staje się kluczem do redukcji kosztów, minimalizacji ryzyka, a przede wszystkim, odnoszenia długofalowych korzyści z inwestycji
w obszarze IT.

Współpraca naszych firm zaowocuje dla klientów kompleksowym podejściem do wyzwań, z jakimi się mierzą. Dzięki połączeniu zorientowania na oczekiwane łańcuchy wartości, optymalizacji procesowych oraz migracji najlepszych praktyk branżowych z wdrożeniami konkretnych systemów, zapewnimy holistyczne podejście end-to-end, jakiego oczekuje rynek. Nasze usługi pozwolą na lepsze zrozumienie potrzeb, prowadząc do trafnych wyborów i efektywnej implementacji rozwiązań. Wynik? Bezpośredni wpływ na wzrost zwrotu z inwestycji (ROI) i redukcja całkowitych kosztów posiadania (TCO). – mówi Bartosz Usdrowski, Prezes Get IT Dan.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments