RETN, wiodący międzynarodowy dostawca usług sieciowych ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowego połączenia z Gdańska do Warszawy i Poznania. Nowo utworzony punkt obecności (PoP) w Gdańsku w Artnet Data Center oferuje teraz lepszą łączność z Warszawą, Poznaniem i dalej do Berlina.

Ten kolejny krok w ekspansji firmy przyniesie korzyści klientom hurtowym, dostawcom usług internetowych i przedsiębiorstwom, ponieważ będzie to już dwunasty polski punkt obecności RETN. Dzięki temu RETN wzmacnia swoją wiodącą pozycję na rynku łączności krajowej i międzynarodowej.

Amy Bajer, dyrektor zarządzająca RETN Poland & CEE, RETN: To znaczący kamień milowy w ciągłym zaangażowaniu RETN w poprawę łączności sieciowej w Polsce. Jest to kolejny bardzo ważny krok po niedawnej rozbudowie naszego pierścienia światłowodowego w Warszawie oraz po utworzeniu nowej trasy łączącej Warszawę, Poznań i Berlin. Dzięki tym strategicznym lokalizacjom jesteśmy doskonale wyposażeni do świadczenia kompleksowych usług transmisji danych, niezawodnego dostępu do Internetu (DIA), połączenia z chmurą, usług Wavelength, VPN L2 i L3, protokołu IP w całej Europie i Azji, wykorzystując połączenia, aby dotrzeć do wszystkich naszych istniejących punktów PoP w tych regionach.

Gdańsk, największe pod względem powierzchni miasto w Polsce i siedziba Portu Gdańsk – jednego z największych portów kontenerowych Morza Bałtyckiego – to kluczowy rynek. Cały obszar metropolitalny Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jest obecnie objęty naszą rozbudowaną siecią. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości, bezpieczną i niezawodną łączność we wszystkich biurach, zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i detalicznych w całej Eurazji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments