Produkcja od polskiego gamedewelopera Space Fox Games – RIN: The Last Child pojawiła się wczoraj na platformie Steam w cenie 19.99 USD. W pierwszym tygodniu od premiery tytuł będzie dostępny z 20% zniżką. Wersje na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch ukażą się jeszcze w tym roku.  

RIN: The Last Child łączy przygodową grę platformową z elementami metroidvanii nadając jej magicznego oraz tajemniczego klimatu. Gracze wcielalą się w Rin, ostatnie dziecko Twórcy Aradii, i wraz z nią wyruszają na heroiczną misję ratowania świata. Dzięki zdolności kontrolowania Aspektów Magii Rin może tworzyć różnorodne połączenia zaklęć, które ułatwią jej wyprawę przez niebezpieczną krainę.

RIN: The Last Child to niezwykła gra i niezwykła opowieść. Jest to osadzona w mrocznym świecie przygodowa gra platformowa, która dostarczy dużo rozrywki graczom w każdym wieku. Znaczące wybory, które trzeba będzie podjąć w trakcie rozgrywki sprawią, że każda przygoda stanowi niepowtarzalne doświadczenie. Na ten moment wypuszczamy grę jedynie na Steamie i GOG, ale jeszcze w tym roku ukażą się wersje na wszystkie konsole obecnej generacji. W pierwszym tygodniu od premiery tytuł będzie dostępny ze zniżką -20%.  komentuje Aleksander Korulski, prezes Space Fox Games. 

Space Fox Games postawił na segment gier indie AA, których budżet wynosi 1,5-2,5 mln zł. Zgodne ze strategią wybierając temat i gatunek kolejnego tytułu, studio mocno analizuje trendy rynkowe i potrzeby graczy, szukając dla tytułów chłonnych nisz. Obecnie poza RIN: The Last Child w produkcji na zaawansowanym etapie są także gry Emerald Caravan i Space Inn.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments