Od 26 października do 5 listopada w Tokio odbędzie się Japan Mobility Show, którego motywem przewodnim będzie przyszłość motoryzacji. Lexus w swojej przestrzeni zaprezentuje wizję przyszłości samochodów elektrycznych.

Na stoisku Lexusa, którego motywem przewodnim jest hasło „Przesuwanie granic zelektryfikowanych doświadczeń”, pokazane zostaną samochody z bateryjnym napędem elektrycznym kolejnej generacji. Lexus pokaże też innowacyjne technologie, które wpisują się w koncepcję przyszłej mobilności.

W strefie Lexusa będzie można też doświadczyć tego, jak będą prowadziły się i jakie wrażenia z jazdy będą dawać samochody elektryczne kolejnej generacji. Marka stworzyła w tym celu specjalny symulator VR, który odwzoruje zachowanie aut korzystających z napędów elektrycznych oraz zaawansowanych technologii.

Stoisko Lexusa na Japan Mobility Show powstanie zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz będzie wyrażać dążenie do redukcji emisji CO2. Do konstrukcji oraz wystroju użyte zostaną materiały bambusowe, które łączą tradycyjne japońskie piękno z funkcjonalnością oraz ekologią.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments