Hotel Bellotto z dumą ogłasza nawiązanie strategicznej współpracy z renomowaną marką modową, Spadiora. To partnerstwo przynosi niezwykle piękne efekty w postaci autorskich wzorów apaszek i poszetek, które od października zostaną włączone do uniformu pracowników hotelu, dodając jeszcze więcej elegancji i wyjątkowości do obsługi gości.

Hotel Bellotto, zlokalizowany w sercu Warszawy, jest znany ze swojej niepowtarzalnej architektury i wyrafinowanego designu. Wspólnie z marką Spadiora, postanowił oddać hołd pięknu obiektu poprzez stworzenie wzoru apaszek, który w pełni odzwierciedli jego unikalny charakter. Ta unikalna kooperacja łączy światy luksusowej mody i piękna architektury, tworząc wyjątkową kolekcję apaszek i poszetek, która przeniesie gości do magicznego świata.

Wybrane kolory zostały zainspirowane otoczeniem wokół budynku oraz elementami hotelu, takimi jak drzwi wejściowe czy czerwona dachówka. Motywem głównym jest sztukateria znajdująca się w hotelu. Natomiast ramką apaszki – balustrada imponujących schodów, które prowadzą do pokoi. Na ilustracji umieszczona została litera „B” znajdującą się w logo hotelu. Całość namalowana jest tak, by podkreślić wyraźne ślady pędzla, co nawiązuje do Bernarda Bellotto zwanego Canalettem – malarza Warszawy, od którego pochodzi nazwa hotelu. Ta subtelna, a zarazem znacząca detaliczność, została umieszczona na apaszkach i poszetkach, dodając im osobistego charakteru i łącząc je z tożsamością obiektu. Od października br. apaszki i poszetki będą stanowiły także nieodłączny element uniformów pracowników hotelu.

Cieszymy się, że luksusowe apaszki i poszetki Spadiora będą dostępne dla naszych cenionych gości. To nie tylko doskonały dodatek do garderoby, ale także wyjątkowy sposób na przeniesienie kawałka naszego hotelowego świata do własnego życia. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników mody i estetyki, a jednocześnie pozwoli poznać Hotel Bellotto z zupełnie nowej strony. – powiedział Maciej Wołoszczak, dyrektor Hotelu Bellotto.

Wkrótce apaszki i poszetki z autorskim wzorem Bellotto będą dostępne w sprzedaży tylko w warszawskim obiekcie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments