Aż 16 miejsc na muralach przejęli laureaci konkursu Pepsi Space. Prace można już podziwiać w przestrzeni największych miast w Polsce. Przez cały sierpień wyróżnione prace konkursowe sukcesywnie będą pojawiać się także w pozostałych przestrzeniach offline, jak i online.

Pepsi, w ramach pionierskiej kampanii, postanowiła oddać swoje billboardy, ekrany reklamowe, murale, a także przestrzeń w internecie w ręce młodych kreatywnych osób. Co więcej, przesłane prace w formie grafik, wideo, audio czy tekstów miały także szansę na zaprezentowanie się na kanałach online Pepsi – Facebooku, Instagramie, TikToku, Spotify i YouTube.

Łączna liczba nadesłanych projektów we wszystkich kategoriach bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Potrzebowaliśmy aż trzech spotkań, by wyłonić zwycięzców. Warto też podkreślić, że poziom prac był niezwykle wysoki, dlatego cieszymy się, że możemy je zaprezentować w ramach naszej kampanii. Mamy również nadzieję, że to dopiero początek artystycznej drogi dla naszych utalentowanych laureatów. mówi Julia Łysio, Senior Brand Manager marki Pepsi.

Nagrodzone prace, które przejęły miejsca na muralach, można zobaczyć na ulicach:

1) Gdańsk: rondo przy ul. Chłopskiej i Kołobrzeskiej, kier. Ergo Arena, Galeria Przymorze.

2) Łódź: ul. Piotrkowska 217.

3) Warszawa: CH Pl. Unii / Politechnika (skrzyżowanie ul. Batorego i ul. Waryńskiego i Puławskiej).

4) Wrocław: Most Grunwaldzki, Wybrzeże Słowackiego 5

Pierwsza tego typu kampania w Polsce

Pepsi Space to nie tylko kampania, a przede wszystkim konkurs dla młodych, w ramach którego marka postanowiła oddać swoje przestrzenie reklamowe. Pepsi chce w ten sposób stworzyć platformę do prezentacji ogromu kreatywności, która buzuje w młodym pokoleniu i szuka szansy zaprezentowania się szerokiej publiczności. Ambasadorami kampanii, jak również członkami jury konkursu są: Bedoes2115, Nowciax oraz Nita.

Autorem koncepcji kampanii jest Feeders Agency, za zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith, z kolei działania PR koordynuje agencja Lepont. Za realizację murali odpowiada Good Looking Studio.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments