Bitget, jedna z największych giełd kryptowalut i platform do copy tradingu, poinformowała o bezpośredniej integracji z TradingView – platformą do tworzenia wykresów i handlu, która jest popularna wśród milionów traderów na całym świecie.

Współpraca jeszcze bardziej poszerzy użyteczność usługi Bitget, oferując użytkownikom możliwość korzystania z handlowania kryptowalutami bez opuszczania interfejsu TradingView oraz podejmowania bardziej świadomych i profesjonalnych decyzji, przy wykorzystaniu najwyższej klasy ochrony i bezpieczeństwa Bitget.

TradingView to usługa, która umożliwia użytkownikom nie tylko przeprowadzanie analizy technicznej i fundamentalnej za pomocą czytelnych instrumentów, ale także komunikację za pośrednictwem największej platformy społecznościowej dla inwestorów. Dzięki integracji z TradingView, użytkownicy Bitget mają teraz dostęp do wielu zaawansowanych instrumentów analitycznych, w tym narzędzi do tworzenia wykresów, danych rynkowych w czasie rzeczywistym i wskaźników technicznych, a także mogą uczyć się nowych strategii testowanych przez miliony aktywnych traderów z jej prężnie działającej, globalnej społeczności.

Co ważniejsze, dzięki połączeniu z TradingView użytkownicy Bitget mogą handlować bezterminowymi kontraktami futures bezpośrednio z interfejsu TradingView i wykorzystywać narzędzia dla większej wygody i dostępności online. Proces handlowy jest zatem bardziej usprawniony, a ryzyko ograniczone w dużej mierze dzięki szybkiemu dostępowi do aktualnych informacji rynkowych i pomocy społeczności.

To wielki zaszczyt, że Bitget został wybrany do tej integracji spośród innych graczy w branży. Przewidujemy, że to partnerstwo zaowocuje lepszymi warunkami dla użytkowników i dokładniejszymi obserwacje. W Bitget od zawsze kluczowe znaczenie ma promowanie inwestycji w kryptowaluty poprzez partnerstwa z renomowanymi podmiotami. Cieszymy się, że współpracujemy z TradingView, przodującą globalną platformą finansową, aby integrować naszą ofertę z zaawansowanym i rozwijającym się ekosystemem. Ta współpraca zapewnia milionom użytkowników dostęp do usług Bitget za pomocą ich kont TradingView, ułatwiając większej liczbie traderów przejście do świata Web3. – komentuje partnerstwo Gracy Chen, Dyrektor Zarządzająca Bitget.

W 2022 roku Bitget trafił do pierwszej trójki giełd handlu kryptowalutami pod względem wolumenu obrotów. Integracja z TradingView następuje krótko po tym, jak copy trading na rynku spot został włączony do zestawu usług Bitget, umożliwiając użytkownikom giełdy handel zarówno aktywami na rynku futures, jak i na rynku spot z wykorzystaniem umiejętności inwestycyjnych profesjonalnych traderów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments