HMD Global informuje, że program AndroidTM13 zostanie wkrótce udostępniony w modelu Nokia X20, umożliwiając twórcom aplikacji wypróbowanie kolejnego rozdziału w innowacji Android TM.

Program AndroidTM13 umożliwia programistom tworzenie, testowanie i dostrajanie swoich aplikacji przed wyczekiwaną premierą nowego systemu operacyjnego w drugiej połowie tego roku.

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że wkrótce będziemy mogli zaoferować dostęp do programu podglądu dla programistów telefonów Nokia AndroidTM 13. Rozumiemy, że ludzie chcą dłużej używać swoich telefonów, a w przypadku telefonów Nokia nie chodzi tylko o wytrzymałość sprzętu, która jest standardem. Równie ważne jest płynne działanie oprogramowania, które działa jak nowe przez lata, dlatego chcemy ściśle współpracować z naszą społecznością programistów, aby zadbać komfort naszych użytkowników. – powiedział Stephen Taylor, dyrektor ds. marketingu HMD Global.

Programiści biorący udział w programie będą mogli współpracować, dzielić się pomysłami i wskazówkami z podobnie myślącymi ekspertami za pośrednictwem forum społeczności telefonów Nokia. Zintegrowana aplikacja Feedback umożliwia również programistom przesyłanie problemów i raportów do dalszego przeglądu przez wewnętrzną inżynierię HMD Global. Aby się zarejestrować, użytkownicy mogą zarejestrować się i poprosić o kompilacje dla programistów za pośrednictwem preinstalowanej aplikacji MyDevice.

Długowieczność jest podstawą naszej nowej linii smartfonów Nokia, dlatego oferujemy do czterech lat aktualizacji systemu operacyjnego — uznaną za jedną z najbardziej wszechstronnych ofert na rynku smartfonów. Nie możemy się doczekać opinii od naszej społeczności oddanych fanów Nokii, abyśmy mogli zaspokoić ich wymagania i nadal dostarczać naszym klientom jeszcze więcej korzyści ze smartfonów, które kochają. – dodał Stephen Taylor.

Program dostarcza kluczowych informacji zwrotnych dla rozwoju kolejnego kamienia milowego w oprogramowaniu AndroidTM.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments