Podczas 26. corocznej konferencji Partner Summit, Cisco ogłosiło nową umowę korporacyjną (EA), aby ułatwić partnerom i klientom zakup, sprzedaż i zarządzanie oprogramowaniem i usługami firmy. Jedna umowa zwiększa dostęp do portfolio rozwiązań firmy, zapewnia przewidywalność cen, większy wybór i elastyczność dla organizacji szukających sposobów na przyspieszenie cyfrowej transformacji.

Nowa umowa Enterprise Agreement umożliwia naszym klientom i partnerom elastyczny zakup i korzystanie z oprogramowania. Niesamowity ekosystem partnerów Cisco już zbudował biznes wokół oprogramowania wart wiele miliardów dolarów, ale to dopiero początek. Innowacje, takie jak możliwość przenoszenia inwestycji w ramach portfolio, pomogą nam lepiej obsługiwać naszych klientów, przyspieszyć transformację naszego biznesu i zwiększyć rentowność partnerów. — powiedziała Gerri Elliott, EVP, Chief Customer and Partner Officer, podczas Cisco Partner Summit 2021.

Mniej administracji. Więcej efektów

Nowa umowa Cisco Enterprise Agreement jest kamieniem węgielnym trwającej transformacji i ważnym elementem zaangażowania Cisco we wspieranie rentowności partnerów. To także istotny krok na drodze do poprawy doświadczeń klientów. Od czasu ich wprowadzenia ponad 10 tysięcy klientów zakupiło oprogramowanie i usługi w ramach umowy Cisco Enterprise Agreement. Nowe rozwiązanie Cisco EA przyniesie klientom i partnerom trzy kluczowe korzyści:

1. Uproszczony dostęp do pełnego portfolio rozwiązań

Ponieważ organizacje wdrażają coraz więcej innowacyjnych technologii, muszą stawić czoła wyzwaniu związanemu z dotrzymaniem wielu umów licencyjnych jednocześnie. Nowa umowa korporacyjna Cisco upraszcza to zadanie dzięki:
• Jednemu zestawowi zasad i warunków w ramach 5 rodzajów portfolio (Applications Infrastructure, Networking Infrastructure, Collaboration, Security, and Services).

• Niższemu progowi wydatków minimalnych, co sprawia, że klientom łatwiej uzyskać korzyści wynikające z Enterprise Agreement.

• Zgromadzeniu wielu partnerów w ramach pojedynczej umowy, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć swoje wszystkie licencje.

Nowa umowa korporacyjna wprowadza spójne doświadczenie – jedną umowę, zestaw warunków i jeden tryb odnawiania do całego portfolio produktów i usług Cisco. Jest to prosty i elastyczny sposób kupowania i korzystania z naszego oprogramowania przez partnerów i klientów. Od momentu wprowadzenia umów Cisco Enterprise Agreement, już 10 000 klientów zakupiło oprogramowanie i usługi za ich pośrednictwem. – dodała Elisabeth De Dobbeleer, Wiceprezes Kanału Partnerskiego Cisco na region EMEAR.

Cisco

2. Większa elastyczność finansowa

Organizacje, które zmagają się z coraz bardziej złożonymi środowiskami IT, szukają nowych usług i oprogramowania w przewidywalnych cenach. Dzięki nowej umowie korporacyjnej Cisco:

• Klienci Cisco Networking mogą korzystać z Value Shift – funkcji, która pozwala na przenoszenie zadeklarowanych wydatków w ramach portfolio oprogramowania Cisco DNA i Meraki.

• Organizacje mogą szybko aktywować licencje i wdrażać rozwiązania, których potrzebują, kiedy ich potrzebują. Dzięki opcji True Forward kolejne cykle bilingowe są dostosowane do nowych poziomów wykorzystania.

• Cisco Enterprise Agreement Pay, nowa oferta Cisco Capital, zapewnia klientom, w ramach wybranych umów EA, przedłużone terminy płatności bez dodatkowych kosztów na dowolnie wybrane oprogramowanie. W przypadku partnerów Cisco bezpłatna opcja finansowania ogranicza ryzyko kredytowe i walutowe, umożliwia rozliczanie i pobieranie należności za pośrednictwem Cisco Capital, zaś partnerzy otrzymują zapłatę w momencie startu współpracy z klientem.

3. Większa zwinność biznesu

Dla dużych organizacji zarządzanie i aktualizacja oprogramowania były zwykle skomplikowane i czasochłonne. Nowa umowa korporacyjna Cisco:

• Zwiększa dostęp do innowacyjnej technologii bez potrzeby zobowiązań obejmujących całe przedsiębiorstwo.

• Upraszcza pozyskiwanie licencji, dzięki prostym opcjom administracyjnym, gdzie w jednym miejscu można wyświetlać, zarządzać i odnawiać licencje.

Nowa umowa korporacyjna Cisco umożliwia klientom i partnerom bardziej efektywny przegląd umów; dzięki czemu mogą poświecić mniej czasu na zadania administracyjne, a więcej na prowadzenie działalności. W przeszłości klienci i partnerzy musieli zarządzać wieloma umowami „EA”, teraz będą dysponowali jedną umową zakupu obejmującą portfolio Cisco. — powiedział Leslie Rosenberg, wiceprezes Network Life Cycle i infrastruktury w IDC.

Obecnie nowa umowa Cisco EA jest dostępna u wybranych partnerów. Z początkiem 2022 r. w planach jest zwiększenie jej dostępności. Obecne programy Enterprise Agreement pozostaną dostępne dla klientów i partnerów. Przejście na nową wersję Cisco EA nastąpi w pierwszej połowie 2022 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments