Windows 11 powstał, aby sprostać tym nowym wyzwaniom bez względu na zaawansowanie techniczne odbiorców – dla wszystkich, dla każdego. Windows 11 ma za zadanie stworzyć nowe, przyjazdne i kreatywne miejsce, gdzie możemy oddać się swoim pasjom. Począwszy od nowego wyglądu i narzędzi, prostych w obsłudze sposobów komunikacji z bliskimi aż po szybki dostęp do informacji, rozrywki i ekscytujących gier – Windows 11 staje się przestrzenią do myślenia, tworzenia i wyrażenia siebie w naturalny i znany sposób.

Oto kilka najważniejszych funkcji, jakie oferuje system Windows 11:

 • Czat z Microsoft Teams, który został usprawniony, aby zmaksymalizować komunikację,
 • Sklep Microsoft Store w systemie Windows został od podstaw przeprojektowany, aby ułatwić tworzenie dla niego aplikacji i sprawić, że klienci będą mogli bezproblemowo wyszukiwać i przeglądać aplikacje, gry i rozrywkę w jednym miejscu.
 • Snap Layouts i grupy oferują bardziej wydajny sposób wielozadaniowości i optymalizacji powierzchni ekranu w sposób, który jest wizualnie klarowny.
 • Windows 11 to najbardziej integracyjna wersja systemu Windows, stworzona z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.

Stworzony dla graczy

Windows 11 został stworzony z myślą o grach, z innowacyjnymi nowymi funkcjami, które mogą przenieść wrażenia z gier na PC na wyższy poziom, takimi jak AutoHDR i DirectStorage. Zawiera także wbudowaną aplikację Xbox, w której możesz przeglądać, pobierać i grać w ponad 100 wysokiej jakości gier PC z biblioteki Xbox Game Pass Ultimate i PC.

Windows 11 sprosta także innym wyzwaniom oraz zapewni ochronę wrażliwych danych:

 • System operacyjny dla hybrydowej pracy i nauki — od dziś firmy mogą zacząć korzystać z Windows 11 na wydajnych komputerach PC oraz w chmurze dzięki Windows 365 lub Azure Virtual Desktop.
 • Chip-to-cloud Protection — Windows 11 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi staniemy w nowym środowisku pracy i nie tylko.
  Nowe narzędzia i zasoby dla programistów — Windows 11 jest przeznaczony dla wszystkich programistów — niezależnie od tego, czy tworzą aplikacje na komputery PC, strony internetowe, telefony, konsole do gier czy inne urządzenia — i zapewnia najbardziej płynną pracę. Bardziej otwarty sklep, głębokie integracje programistyczne i nowy wygląd to tylko początek.
 • Dostępny na najszerszej gamie urządzeń — firma Microsoft jest dumna, że może zaoferować system Windows 11 na szerokiej gamie urządzeń cenionych partnerów: Acer, AMD, ASUS, Dell, HP, Intel, Lenovo, Qualcomm, Samsung i Surface.

Ponadto, przypominamy, że większość nowych urządzeń i akcesoriów Surface – w tym Surface Laptop Studio, Surface Pro 8 i Surface Go 3 – będzie powszechnie dostępna od jutra, 5 października, w sklepie Microsoft Store na stronie microsoft.com oraz u innych głównych sprzedawców detalicznych, w tym w sklepach Best Buy i Amazon.

Windows 11 dla firm:

Najbardziej wydajna i najbezpieczniejsza wersja systemu Windows w historii, prosta w obsłudze dla IT, stworzona z myślą o biznesie i pracy hybrydowej.

 • Nowy system Windows 11 dla firm — Microsoft Windows 11 dla przedsiębiorstw (microsoft.com)
 • Najbezpieczniejszy system w historii Windows, oferujący potężne wbudowane zabezpieczenia.
 • Bezpiecznie wdrażaj, zabezpieczaj oraz zarządzaj komputerami zdalnie za pośrednictwem chmury.
 • System operacyjny przygotowany do wymogów modelu zerowego zaufania, by strzec danych i dostępu z dowolnego miejsca

W jaki sposób można otrzymać Windows 11?

Windows 11 można uzyskać poprzez:

 • Zakup nowego komputera z preinstalowanym systemem Windows 11 poprzez stronę com lub lokalnego sprzedawcę,
 • Zakup komputera z systemem Windows 10, który kwalifikuje się do bezpłatnej aktualizacji, odwiedzając com lub lokalnego sprzedawcę,
 • Bezpłatne uaktualnienie. Skorzystaj z aplikacji PC Health Check app, aby sprawdzić, czy Twój obecny komputer z Windows 10 kwalifikuje się do bezpłatnego uaktualnienia.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments