Mija niespełna pół roku odkąd jedna z najszybciej rozwijających się spółek z branży druku 3D i nowych technologii hardware w Polsce ogłosiła swoje wejście na małą giełdę. Od tego momentu firma wciąż zaskakuje swoich odbiorców i umacnia swoją pozycję na rynku.

Warszawskie Sygnis New Technologies w lipcu tego roku uruchomiło swój sklep e-commerce, którego asortymentem są drukarki 3D, skanery 3D, materiały do druku oraz akcesoria i części wymienne. Dziś informuje o dokonanej akwizycji części firmy MTT Polska, powstaniu nowej marki w ramach Grupy Sygnis i otwarciu kolejnej, już czwartej, siedziby w CIC Warsaw na Tarasie Prototypowania!

Bartłomiej Jarkiewicz

Wraz z początkiem sierpnia firma Sygnis ogłosiła akwizycję części firmy MTT Polska, która zajmuje się sprzedażą drukarek 3D, akcesoriów, a także wykonywaniem usług w zakresie technologii addytywnych. Zmiana ta skutkuje również przeniesieniem na Sygnis umów dystrybucyjnych takich firm, jak DWS Systems, Sinterit czy MicroSwiss LLC. Do zespołu Sygnis dołącza również wcześniej związana z MTT Polska, dobrze znana postać w polskiej branży druku 3D. – Bartłomiej Jarkiewicz.

Kolejną dużą zmianą jest powstanie nowej marki w ramach Grupy Sygnis – Sygnis Nano Technologies. Celem Sygnis Nano Technologies będzie dostarczanie nowoczesnych technik addytywnych i analitycznych w obszarach mikro- i nanotechnologii. W portfolio nowej marki znaleźć można systemy m.in. firm: Cellink (grupa BICO), Sensofar, SPECS, Femtika i Nanofabrica.

Również od sierpnia 2021 Sygnis wprowadziło się na Taras Prototypowania, znajdujący się w samym sercu Warszawy na ul. Chmielnej 73 w CIC Warsaw. Kolejna siedziba to udogodnienie dla wszystkich miłośników nowych technologii, którzy mogą na żywo zobaczyć, na czym polega synergia możliwości wytwórczych, zapoznać się z projektami kreatywnymi Sygnis, a także dowiedzieć się więcej o konkretnych rozwiązaniach będących częścią parku maszynowego Sygnis New Technologies. Na Tarasie Prototypowania poza systemami związanymi bezpośrednio z wytwarzaniem addytywnym, będzie można również obejrzeć innowacyjne systemy do zautomatyzowanej fotografii produktowej oraz prezentacji wideo 360o firmy MODE SA.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments