ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dalej rozbudowuje portfolio produktowe.

Pod koniec 2022 roku do oferty ASBIS weszły produkty kolejnych sześciu globalnych firm, wzmacniając segment fizycznej ochrony oraz oprogramowania sieciowego dla przedsiębiorstw. Umowy obejmują region EMEA, czyli wszystkie 27 krajów, w których ASBIS prowadzi działalność, również Polskę.

Z końcem 2022 roku do portfolio ASBIS weszły nowoczesne i unikalne rozwiązania następujących firm, które mogą być oferowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym:

1. BAS-IP – – interkomy IP oraz systemy kontroli dostępu,

2. IncoreSoft – oprogramowanie do analityki opartej na sieciach neuronowych,

3. Luxriot – oprogramowanie do zarządzania systemami wideo,

4. Ai-RGUS – unikalne zautomatyzowane rozwiązanie do rutynowego monitorowania stanu dużych wdrożeń CCTV,

5. Vortex Global – oprogramowanie do kompresji wideo,

6. pica8 – oprogramowanie sieciowe dla przedsiębiorstw.

Dobrze zbudowane portfolio to jeden z czynników sukcesu firm zajmujących się dystrybucją. ASBIS nie tylko pracuje nad nowymi własnymi rozwiązaniami, jak np. z segmentu robotyki, ale też wciąż rozwija portfolio o produkty firm, które wprowadza do własnych sieci dystrybucyjnych. Mamy olbrzymie pokrycie geograficzne, co dodatkowo wzmacnia naszą pozycję dystrybutora pierwszego wyboru wielu globalnych marek, produkujących unikalne i bardzo zaawansowane rozwiązania. Do tej kategorii należą nasi partnerzy. – powiedział Costas Tziamalis, wiceprezes Grupy ASBIS.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments