Ten Square Games planuje poszerzyć skład zarządu o osoby od wielu lat związane ze spółką i branżą gamingową. Celem jest kontynuacja wzrostowego trendu biznesu przy strategicznym wsparciu założycieli Ten Square Games.

Do zarządu Ten Square Games kandydować będą wieloletni menedżerowie spółki, odpowiadający dotychczas za kluczowe obszary wzrostu Grupy: Wojciech Gattner (Head of Product Strategy), Andrzej Ilczuk (Head of Production), Anna Idzikowska (Head of Growth and Business Development) i Janusz Dziemidowicz (Chief Technology Officer). W zarządzie pozostaną Maciej Zużałek na stanowisku Prezesa Zarządu oraz Marcin Chruszczyński jako Chief Financial Officer.

„Zmiany, jakie zachodzą w Ten Square Games, są naturalnym efektem naszego rozwoju. Stworzyliśmy bardzo silny zespół, który ma wizję i chęć dalszego rozwoju spółki. Zbudowaliśmy unikatowe na międzynarodowym rynku gamingowym know-how w oparciu o konsekwentnie prowadzoną politykę przyciągania nowych talentów” – mówi Maciej Zużałek, prezes Ten Square Games.

„Cieszę się, że osoby, które pracują w TSG od lat i których kompetencje są bardzo wysoko oceniane, dołączą do zespołu zarządzającego i będą mogły jeszcze szerzej wykorzystać swoją wiedzę. To ważne też, że w kluczowych obszarach strategicznych będziemy nadal wspierani przez założycieli spółki” zadeklarował Maciej Zużałek.

Obaj założyciele Ten Square Games, Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal, będą nadal wspierać spółkę w jej rozwoju. Maciej Popowicz będzie doradzał przy strategii produktowej, zaś Arkadiusz Pernal planuje kontynuować swoją misję na stanowisku członka rady nadzorczej.

„Nasza rola w Ten Square Games zmienia się, zostajemy jednak na pokładzie. W codziennej pracy oddajemy pole ekipie profesjonalistów, którzy wspólnie z nami przez lata budowali TSG i będą dalej kontynuować naszą misję” przyznają wspólnie Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal.

Spółka planuje bliżej przedstawić rynkowi przyszłych członków zarządu i szczegóły zarządzanych przez nich obszarów biznesowych po publikacji wyników za trzeci kwartał 2020 roku.

Ten Square Games jest jednym z największych i najszybciej rosnących producentów gier mobilnych w Polsce. Spółka ma główną siedzibę we Wrocławiu i dodatkowe studio w Warszawie. Specjalnością TSG są gry hobbystyczne dystrybuowane w modelu free-to-play. Od 2018 roku akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments