Booksy celuje nie tylko w beauty, banki, ale i sieci, samorządy

Booksy nawiązało współpracę z warszawskim centrum Elektrownia Powiśle, zakłada pozyskanie kolejnej instytucji finansowej w najbliższym czasie, a także rozmawia z lokalnymi samorządami i sieciami handlowymi, poinformował ISBtech rzecznik Booksy Marcin Gruszka.

Umowy z kolejnym bankiem można spodziewać się w najbliższym czasie. Bardzo obiecująco wygląda temat lokalnych samorządów. Rozmawiamy także z sieciami handlowymi. Dzieje się sporo ciekawego” – powiedział ISBtech Gruszka.

„Elektrownia Powiśle współpracuje z Booksy przy rezerwacji wizyt w strefie piękna Beauty Hall” – powiedział ISBtech Dariusz Domański, partner White Star Real Estate – inwestora nowo otwartego obiektu handlowego na stołecznym Powiślu.

Zaznaczył, że Beauty Hall to innowacyjna, pierwsza w Polsce przestrzeń dedykowana urodzie, która na 1 500 m2 skupia ponad 300 usług beauty&wellness.

Elektrownia Powiśle

W Elektrowni Powiśle chcemy oferować klientom nie tylko wrażenia zakupowe i architektoniczne, ale też możliwość połączenia ich z nowoczesnymi technologiami. Booksy to najbardziej innowacyjna platforma rezerwacji usług beauty&wellness, a Elektrownia Powiśle to miejsce, które łączy ponad 100-letnią historię z nowoczesnością i nowymi technologiami” – dodał Domański.

Wcześniej BNP Paribas Bank Polska umożliwił klientom za pomocą aplikacji Booksy umówienie wizyty w 100 wytypowanych placówkach. BNP Paribas BP podał, że jest pierwszym bankiem na świecie, który wchodzi we współpracę z twórcami tej aplikacji.

Jeśli udogodnienie spotka się z pozytywną reakcją klientów, Bank BNP Paribas będzie rozwijać współpracę z Booksy. W planach jest objęcie usługą pozostałych oddziałów i dodanie możliwości umawiania spotkań z doradcami o innych specjalizacjach.

Booksy to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów na świecie, wcześniej jako marketplace w branży beauty, a obecnie wchodzący w nowe segmenty rynku. Aplikacja Booksy do rezerwacji wizyt dostępna jest na telefonach z systemami Android oraz iOS.