Gavdi Polska, lider SAP HR w Polsce przejęty w październiku 2023 roku przez SD Worx – wiodącego w Europie dostawcę rozwiązań HR– zmienia nazwę i identyfikację wizualną.

Dotychczasowy Zarząd Spółki w składzie Teresa Olszewska, Sławomir Stępień i Szymon Knobloch kontynuuje zarządzanie firmą. 1 lutego br. Teresa Olszewska objęła dodatkowo rolę Dyrektora Zarządzającego w globalnych strukturach SD Worx, w ramach której odpowiada za wizję i strategię rozwoju obszaru SAP Solutions w Grupie SD Worx.

Gavdi Polska wniosło do grupy SD Worx 20 lat doświadczeń na polskim rynku, zespół ponad 120 specjalistów dostarczających usługi konsultingowe i wsparcia aplikacji SAP HCM czy SAP SuccessFactors oraz kilkanaście produktów komplementarnych do rozwiązań SAP HR. Pod nową nazwą Firma planuje dalszy rozwój oferty produktów i usług na rodzimym oraz europejskim rynku pod nową nazwą.

Już teraz widzimy, że nasze produkty, które są wysoko oceniane w Polsce, spotykają się z zainteresowaniem klientów z innych europejskich rynków i to nas bardzo cieszy. Jednocześnie chcę podkreślić, że obsługa firm prowadzących działalność w Polsce lub posiadających tutaj centralę pozostaje dla nas kluczowa. Pracujemy dla ponad 250 klientów, a nasze rozwiązania obsługują w Polsce milion pracowników. Kontynuujemy i rozwijamy dalej naszą działalność. Jako członek grupy SD Worx możemy teraz zaoferować klientom także nowe usługi, takie jak wdrożenie rozwiązań w obszarze kadrowo-płacowym dla zagranicznych oddziałów polskich firm. – powiedziała Teresa Olszewska, Prezes Zarządu spółki.

W najbliższym czasie SD Worx SAP Solutions skupi się na wspieraniu klientów użytkujących systemy SAP HCM on-premise w przygotowaniach i realizacji projektów migracji do chmury oraz dostarczaniu rozwiązań zapewniających wysoką wydajność i synergię procesów HR.
Zmiana nazwy spółki nie wpływa na obsługę i współpracę z klientami firmy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments