NFON, europejski dostawca zintegrowanej komunikacji biznesowej w chmurze, z przyjemnością ogłasza, że Andreas Wesselmann został mianowany nowym dyrektorem ds. technologii (CTO).

Jednym z celów tej zmiany jest kontynuacja długoterminowego, rentownego wzrostu NFON AG i wzmocnienie jego innowacji technologicznych.

Patrik Heider, Chief Executive Officer (CEO) NFON AG, powiedział: Cieszę się, że tak szybko udało nam się znaleźć tak kompetentną i doświadczoną osobę na stanowisko CTO. Ścisła współpraca w zarządzie będzie niezbędna przy projektach, które nas czekają. Będzie opierać się na uczciwej i przejrzystej komunikacji, zawsze mającej na celu zapewnienie NFON sukcesu w przyszłych działaniach.

Andreas Wesselmann rozpocznie swoją nową rolę w NFON AG 1 stycznia 2024 roku. Z pasji do technologii i innowacji Andreas Wesselmann ma za sobą imponującą karierę. Po ukończeniu studiów matematycznych i informatycznych nowy CTO NFON rozpoczął karierę w największej niemieckiej firmie informatycznej SAP. Ostatnio był członkiem zespołu SAP Global Leadership w roli Senior Vice President ds. SAP HANA Database & Analytics.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w międzynarodowym środowisku branżowym wielokrotnie pokazywał, jak przenosić innowacje do skalowalnych modeli biznesowych i dalej rozwijać istniejące rozwiązania oprogramowania w chmurze w sposób niezawodny i opłacalny. Andreas Wesselmann zarządzał tą transformacją poprzez aktywne angażowanie kadry kierowniczej i pracowników w kształtowanie przyszłości firmy i zawsze łączył podejście biznesowe ze swoją pasją do technologii i innowacji.

Andreas Wesselmann

Są to dokładnie dwa obszary, które mnie motywują. Z uwagi na to jestem podekscytowany rozpoczęciem pracy w NFON i optymalnym wykorzystaniem mojego doświadczenia. powiedział Andreas Wesselmann.

Oprócz roli CTO, na początku roku zostanie również drugim członkiem zarządu obok Patrika Heidera jako CEO NFON AG.

Zadaniem, które stoi przed nami, jest zintegrowanie priorytetów w obszarach technologii, produktów i sprzedaży. Celem takiego działania będzie zapewnienie naszym europejskim klientom spójnej oferty i optymalnego wsparcia w zakresie cyfrowej transformacji i inteligentnego wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych w chmurze. Nie będziemy się ociągać w 2024. Nasza podróż, jako przodującej europejskiej firmy zajmującej się telefonią w chmurze, jest kształtowana przez stały wzrost i pionierskie osiągnięcia. Istotne jest, aby nasze portfolio produktów i platforma technologiczna zapewniały niezawodność, skalowalność i innowacyjność zaawansowanych rozwiązań chmurowych. Nowa kadra kierownicza, na czele z CEO i CTO, z optymizmem patrzy w przyszłość, pełną ekscytujących zmian. podsumował Patrik Heider.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments