The Amazing American Circus, nadchodząca premiera Klabatera, zadebiutuje 16 września na PC, PlayStation 4/5, Nintendo Switch, Xbox One, oraz Xbox Series X. Jeszcze przed premierą spółka zaprezentuje grę na nadchodzących targach Gamescom, oraz PAX West. Klabater opublikował również nowe materiały filmowe — gameplay trailer i cut scenę otwierającą grę.

W maju przeprowadziliśmy zamknięte beta testy naszej produkcji. Wzięli w nich udział przedstawiciele mediów oraz influencerzy, którzy wraz z ponad trzystoma backerami z Kickstartera oceniali rozgrywkę w The Amazing American Circus. Następnie w połowie maja, korzystając ze zorganizowanej wspólnie z serwisem STEAM aktywności “Klabater Publisher Sale” daliśmy możliwość zagrania w naszą grę blisko 1000 graczom z całego świata. Dzięki temu zebraliśmy bezcenny materiał pod postacią opinii i uwag odnośnie gry, który w większości został już wdrożony do finalnej produkcji. — powiedział Michał Gembicki, Join-CEO w Klabaterze.

The Amazing American Circus zadebiutuje na PC i konsolach w cenie 19,99 USD/EUR w wersji podstawowej oraz 29,99 w Ringmaster’s Edition zawierającej m.in. country-folkowy soundtrack i zestaw dodatków cyfrowych, w tym książkę kucharską i lorebook wprowadzający w świat gry. Produkcję można zamówić w przedsprzedaży w serwisach GOG.com oraz Humble Store.

Nieznaczne przesunięcie premiery z 12 sierpnia na 16 września pozwoli nam na dalszą poprawę grywalności, zgodnie z feedbackiem społeczności. Będziemy też mogli promocyjnie pokazać się z grą podczas targów Gamescom w Kolonii i PAX West w Seattle. Mam nadzieję, gracze przyjmą tę decyzję ze zrozumieniem i poczekają jeszcze te parę dodatkowych tygodni na The Amazing American Circus. — dodaje Gembicki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments