Jacek Kunicki, CFO Orange Polska, w komentarzu eksperckim dla ISBtech o kluczowych celach i priorytetach operatora w 2024 roku.

Najważniejszym zadaniem Orange Polska będzie dokończenie realizacji celów strategii .Grow, która kończy się w 2024 roku. Chodzi głównie o wzrost przychodów i zysków z kluczowych usług telekomunikacyjnych.

Bardzo ważny jest dla nas dalszy przyrost liczby klientów oraz kontynuacja polityki wzrostu wartości – szczególnie w kontekście inflacji. Chociaż cieszymy się z niższego poziomu inflacji, to zdecydowanie liczymy na jej dalszy spadek.

W działaniach komercyjnych będziemy bazować na doskonałej jakości usługach opartych o nowoczesne sieci: światłowodową i mobilną. Rozpoczęliśmy znaczące inwestycje w rozbudowę 5G oraz znów będziemy inwestorem budującym sieć szerokopasmową ze wykorzystaniem środków UE. Wierzymy, że inwestycje są kluczowe dla całej gospodarki. Dlatego liczymy na działania proinwestycyjne i stabilność otoczenia prawnego.

Wciąż będziemy rozwijać nasze usługi ICT, wspomagając cyfryzację i automatyzację polskich firm oraz instytucji publicznych. W 2024 roku dalej będziemy też działać na rzecz ochrony środowiska, obniżając emisje własne CO2 i zwiększając wykorzystanie OZE.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments