Na polskim rynku debiutuje kolejny telewizor Samsung z kategorii Lifestyle. The Serif wyróżnia się najwyższej klasy designem,  a także jakością obrazu znaną z telewizorów QLED. 

Design, który nadaje charakteru każdemu wnętrzu

Telewizor The Serif został stworzony we współpracy z paryską firmą braci Ronan & Erwan Bouroullec, którzy zaliczani są do grona najsłynniejszych na świecie projektantów przemysłowych, zachwyca designem 360 stopni. The Serif wyposażony jest w elegancki metalowy stojak, który współgra z charakterystyczną ramą urządzenia.

Elastyczność instalacji zwiększają odczepiane nóżki podłogowe. Dzięki temu widzowie mogą ustawić urządzenie według własnych preferencji – jako wolnostojący element przestrzeni czy też w bardziej tradycyjnej formie, np. na półce.

ZOBACZ TAKŻE: Samsung pokazał gamę produktów na nowe czasy

Nieestetyczna plątanina kabli także nie stanowi już problemu. Dzięki dopracowanej konstrukcji, przewody można umieścić w specjalnych żłobieniach i wykorzystać prowadnicę, by poprowadzić je wzdłuż nóżek.

Ekskluzywne wzory

Kiedy akurat nie oglądamy telewizji, ekran nie musi być tylko czarnym lustrem. Projektanci Ronan i Erwan Bouroullec zaprojektowali także nowe elementy do Trybu Ambient. W ofercie mamy do wyboru dwa wzory, zainspirowane otaczającym światem – piękny liść i materiał o ciekawej fakturze – oraz różne opcje kolorystyczne, które jeszcze bardziej urozmaicą naszą przestrzeń.

Intuicyjne połączenie

Telewizor The Serif należy do rodziny Samsung Smart TV, dzięki czemu współpracuje ze smartfonem. Wystarczy położyć telefon na górnej obudowie telewizora, a za pomocą technologii NFC nastąpi szybkie połączenie obu urządzeń. Dzięki temu można np. strumieniowo przesyłać muzykę prosto z urządzenia mobilnego.

W telewizorze możemy użyć także trybu Multi View, który pozwala podzielić ekran i jednocześnie odtwarzać treści mobilne i telewizyjne. Z kolei funkcja Dotknij i Wyświetl sprawi, że użytkownicy na ekranie mogą uzyskać „lustrzaną” kopię smartfona. The Serif oferuje również wsparcie Airplay 2 dla łatwego odtwarzania treści z urządzeń Apple na dużym ekranie.

Jakość audio i wideo

The Serif oferuje zalety telewizorów QLED, czyli nasycone kolory, dzięki wykorzystaniu technologii kropek kwantowych. HDR z kolei dba o dostosowanie jasności poszczególnych elementów każdej sceny. Jeśli natomiast w naszym otoczeniu pojawiają się hałasy, Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) potrafi je rozpoznawać automatycznie i wyostrzyć głosy w oglądanej treści tak, aby widz nie stracił ani jednego słowa.