Potrzebujesz błyskawicznie reagującego procesora, który nie będzie marnować Ci czasu? A co powiesz na system trzech aparatów fotograficznych z matrycą główną 48 MP1 i baterią o pojemności 5000 mAh wystarczającą na dwa dni? Prezentujemy nową moto g9 play, najnowszy smartfon w ofercie Motoroli, z ciekawymi parametrami sprzętowymi. 

 

Moto g9 play to jeden z pierwszych na świecie smartfonów z platformą mobilną Qualcomm Snapdragon 662, która umożliwia pracę wielozadaniową z nieznacznymi opóźnieniami. Wbudowane oprogramowanie optymalizuje procesy w urządzeniu, aby jeszcze bardziej usprawnić płynność smartfona. Aby ułatwić przechowywanie i transfer danych Moto g9 play wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 4 GB

Poważne aparaty, zachwycające efekty

Urządzenie korzysta z systemu trzech aparatów fotograficznych — aparatu głównego, czujnika głębi i aparatu Macro Vision. Matryca aparatu głównego o rozdzielczości 48 MP wykorzystuje technologię Quad Pixel oferując 4-krotnie większą światłoczułość, tryb nocny i dużą przysłonę f/1.7. Czujnik głębi współdziała z aparatem głównym i automatycznie rozmywa tło. Aparat Macro Vision umożliwia 4-krotne zbliżenie do obiektu w porównaniu ze standardowym obiektywem przy czym ostre pozostają najdrobniejsze detale.

Energia na dwa dni oraz łączność zawsze i wszędzie

Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia dwa dni działania na jednym naładowaniu, co przykładowo umożliwia słuchanie muzyki przez 83 godziny, oglądanie wideo przez 16 godzin lub przeglądanie stron internetowych przez 13 godzin. Kiedy przyda się zastrzyk energii, technologia TurboPower zapewnia dodatkowe godziny działania po zaledwie minutach ładowania.

szersze perspektywy, lepsza rozrywka

Wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” prezentuje maksymalne pole widzenia dzięki proporcjom 20:9. Większy współczynnik proporcji ekranu do obudowy oznacza bezkompromisową jakość ulubionej rozrywki. Moto g9 play wyposażono w 64 GB wbudowanej pamięci masowej, dlatego oferuje dużo miejsca na zdjęcia, muzykę, filmy i gry. Korzystając z gniazda karty microSD5, można ją łatwo rozszerzyć o 512 GB.

Większy komfort

Smartfon został wyposażony w dedykowany przycisk dla Asystenta Google, znajdujący się po boku urządzenia. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć polecenia głosowe i poprosić Asystenta Google o odpowiedź — nie trzeba nic pisać, stukać ani przeciągać.

Moto g9 play posiada wgrany system Android 10. Telefon zawiera też My UX ze wszystkimi  Funkcjami Moto oraz nowymi opcjami, które można dostosowywać do własnych potrzeb. W My UX użytkownicy mogą nawet tworzyć własne motywy, dobierając czcionki, kolory, kształty ikon i animacje czytnika linii papilarnych, aby ich telefon był indywidualnie dostosowany.

Dostępność i ceny 

Moto g9 play będzie dostępna w głębokim kolorze niebieskim, naturalnym zielonym oraz różowym. Sugerowana cena detaliczna w Polsce to 799 zł. Dodatkowo będzie dostępny w sieci Plus zestaw moto g9 play ze słuchawkami motobuds w cenie 949 zł.