Santander Bank Polska wprowadził nową funkcjonalność w aplikacji mobilnej. Od teraz użytkownicy mogą kupować doładowania do wybranych platform, które oferują gry, filmy, muzykę i aplikacje biurowe.

Chcemy, żeby aplikacja pomagała w codziennych sprawach, nie tylko związanych z zarządzaniem finansami. Zgodnie z tym podejściem wprowadziliśmy zakładkę Gry i multimedia, która – mamy nadzieje – spotka się z zainteresowaniem naszych klientów. – mówi Sebastian Radzimowski odpowiedzialny za płatności mobilne w Santander Bank Polska.

Dzięki nowej funkcji Gry i multimedia klienci mogą wygodnie kupić kody cyfrowe do wykorzystania na platformach Nintendo, Google Play, Roblox, Xbox, Minecraft, Spotify, Player, Canal+, CDA, MS Office. Lista dostępnych kodów będzie rozszerzana.

Żeby kupić kod w Santander mobile, wystarczy:

• wejść w sekcję Transport, Bilety, Usługi -> Gry i multimedia,
• wybrać konkretny produkt, opcję doładowania oraz jego wartość,
• zaakceptować zgody i zapłacić.

Wygenerowany unikalny kod trzeba skopiować i wprowadzić w wybranym serwisie. Szczegóły transakcji wraz z kodem cyfrowym można sprawdzić w Historii transakcji usługi „Gry i multimedia”.

Dostawcą kodów cyfrowych w usłudze Gry i multimedia jest Autopay S.A.
Ponadto w aplikacji Santander mobile, bank wprowadził jeszcze kilka zmian m.in – poprawiony został widok karty kredytowej (RRSO 23,24%). W znanym już klientom Poradniku cenowym bank dodał nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby ponosić mniej opłat., dzięki czemu informacje na temat kart są jeszcze bardziej czytelne. Bank zmienił widok MENU i podzielił go na przydatne kategorie. Klienci mogą znaleźć tam m.in. swoje dane, ustawienia, bezpieczeństwo oraz kontakt z bankiem.

Pozostałe usługi takie jak kantor czy zakup biletów, klienci znajdą w sekcji Twoje skróty. Korzystanie z Kantoru Santander w usłudze Santander internet/mobile dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Santander Bank Polska S. A. umowę Santander online.

W znanym już klientom Poradniku cenowym bank dodał nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby ponosić mniej opłat. Na koniec grudnia z Santander mobile korzystało 2,7 mln klientów.

Słowniczek pojęć i definicji reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments