Talkin Things, lider technologiczny w zakresie rozwiązań RFID, podjął decyzję o wdrożeniu najnowszych rozwiązań IFS we współpracy z InfoConsulting. Kompleksowe wdrożenie systemu IFS Cloud zapewni spółce efektywne zarządzanie produkcją i dynamiczny rozwój na wielu rynkach.

Talkin Things pomaga klientom uzyskać dostęp do danych o ich fizycznych produktach lub zasobach i wykorzystać je w celu zwiększenia wydajności procesów. Firma planuje budowę fabryki w Rzeszowie, która będzie obsługiwała aż 10% światowego rynku tagów RFID.

Naszą misją jest cyfryzacja świata poprzez udostępnienie technologii RFID dla każdego produktu. Projektujemy, produkujemy i konwertujemy tagi RFID i NFC. Pomagamy również naszym klientom wdrażać RFID, dostarczając kompletne rozwiązania, w tym sprzęt i oprogramowanie RFID. Jestem przekonany, że współpracując z doświadczonymi ekspertami InfoConsulting optymalnie wykorzystamy impuls do rozwoju, jakim na pewno będzie wdrożenie IFS Cloud. powiedział Marcin Pilarz, CEO and founder Talkin Things.

 

Wdrożenie IFS Cloud podzielone zostało na etapy. Pierwszy, który już się rozpoczął obejmuje: produkcję, dystrybucję i finanse, zakończony zostanie na początku 2024 roku.

W ciągu zaledwie 3 lat od uruchomienia produkcji Talkin’ Things zwiększyła roczne moce produkcyjne z 175 mln szt. To 1 mld, czyli niemal sześciokrotnie. I nie jest to koniec planów spółki na dalszą ekspansję. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu i mamy nadzieję, że nasza współpraca pomoże Talkin Things optymalizować rozwój oraz zwiększać efektywność dzięki systemowi IFS Cloud. komentuje Marek Głazowski, Prezes IFS Poland & EE.

W drugim etapie procesu dołączane będą kolejne moduły obejmujące między innymi obszary: kadry i płace, zarządzanie projektem, projektowanie, remonty i serwis. Ukończenie drugiego etapu przewidziane jest do kwietnia 2025.

Podobnie jak Talkin Things nasi specjaliści wykorzystują najnowsze technologie do zwiększanie efektywności przedsiębiorstw. Dlatego od samego początku wzajemne zrozumienie naszych zespołów jest na wysokim poziomie. Jestem przekonany, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm będę dla spółki dużym wsparciem w efektywnym wykorzystaniu IFS Cloud. tłumaczy Mirosław Kamiński, Head of InfoConsulting.

Talkin’Things jest jednym z największych producentów tagów RFID na świecie. Firma posiada własne laboratorium R&D i jest w stanie szybko i skutecznie zaprojektować nowe tagi zgodnie z potrzebami klientów. Decyzja o wyborze systemu motywowana była między innymi bardzo intensywnym rozwojem organizacji. Wdrożenie IFS Cloud wspierane przez doświadczony zespół InfoConsulting to kompleksowa odpowiedź na potrzeby Takin Things.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments