Firma Veeam Software ogłosiła dziś, że integruje Veeam Backup for Microsoft 365 z nowo uruchomionym Microsoft 365 Backup za pośrednictwem interfejsów API do tworzenia kopii zapasowych. Zapewni to klientom i partnerom nowe możliwości tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych, ochrony przed oprogramowaniem ransomware i utrzymywania ciągłości biznesowej.

Veeam planuje wykorzystać tę integrację do dostarczania innowacji i budowania doświadczeń klientów Microsoft, którzy potrzebują najlepszej ochrony danych i możliwości odzyskiwania zasobów po ataku ransomware, aby utrzymać ciągłość działalności firmy.

Obecnie każda firma jest przedsiębiorstwem cyfrowym. Oznacza to, że szybki, niezawodny dostęp do danych i ich dostępność mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania firm. Veeam jest wiodącym dostawcą rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla platformy Microsoft 365, z której korzysta ponad 15 milionów użytkowników. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze zaawansowane możliwości na klientów i partnerów korzystających z Microsoft 365 Backup. Planujemy dostarczać nowe, innowacyjne funkcje i możliwości, wykorzystując moc i niezawodność platformy Veeam Data Platform, która zapewnia ciągłość działania firm. – powiedział Danny Allan, dyrektor ds. technicznych w firmie Veeam.

Cieszymy się ze współpracy z firmą Veeam i nie możemy się doczekać niespotykanego dotąd tempa i skali tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, jakie może ona zapewnić klientom dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu Microsoft 365 Backup. – powiedział Jeff Teper, prezes działu Collaboration Apps and Platforms w firmie Microsoft.

Veeam Backup for Microsoft 365

Obecnie Veeam Backup for Microsoft 365 jest liderem w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych Microsoft 365 i jest wykorzystywany do ochrony ponad 15 milionów użytkowników. Ta popularność odzwierciedla współdzieloną odpowiedzialność klientów za posiadanie i ochronę ich krytycznych danych Microsoft 365, eliminując ryzyko utraty danych Microsoft 365, w tym Microsoft Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive dla Firm i Microsoft Teams.

Rozwiązanie Veeam Backup for Microsoft 365 zapewnia najniższe wartości RPO (recovery point objectives), najszerszy zestaw opcji odzyskiwania oraz elastyczność tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 w dowolnej lokalizacji. Dodanie obsługi Microsoft 365 Backup rozszerzy te wiodące w branży możliwości i będzie dostępne dla wszystkich klientów Veeam Backup for Microsoft 365.

Dostępność

Trwają prace nad integracją rozwiązań Veeam Backup for Microsoft 365 i Microsoft 365 Backup za pośrednictwem interfejsów API backupu, a ogólna dostępność naszej zaktualizowanej oferty ma nastąpić w ciągu 90 dni od udostępnienia usługi Microsoft 365 Backup.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments