Smart Kid Belt celuje w jak najszybsze wejście na rynek NewConnect, poinformował ISBtech wiceprezes Krzysztof Markowski.

Chcielibyśmy wejść na NewConnect jak najszybciej. Jest bardzo duża szansa, że stanie się to jeszcze w tym roku. Mamy bardzo duże zapotrzebowanie na kapitał żeby obsłużyć nasz rosnący biznes. Jesteśmy chociażby w sieci Wallmart w USA. Bardzo dobrze wygląda sprzedaż w Japonii. Ubiegły rok mieliśmy rekordowy pod względem sprzedaży i przychodów na tych rynkach” -powiedział ISBtech Markowski.

Dodał, że zaczyna wyjaśniać się sytuacja na rynku unijnym, gdzie spółka spotkała się postępowaniami Komisji Europejskiej.

Zmagania w KE przez ostatnie lata to już temat na grubą książkę. Spotkaliśmy się bardzo silnym lobby branżowym i negatywnym nastawieniem unijnych urzędników. Nie mamy wpływu na termin wyjaśnienia sytuacji w UE, ale Komisja wycofała się z procedury dającej możliwość wycofania naszej homologacji. Powoli wracamy do business as usual i mamy podstawy liczyć na pozytywne rozwiązanie na rynku unijnym i dalszy dynamiczny rozwój na świecie” – dodał wiceprezes Smart Kid Belt.

Smart Kid SA to właściciel i producent SmartKidBelt – urządzenia przytrzymującego dziecko w samochodzie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments