IFS Business Transformation Awards to nagrody za osiągnięcia w zakresie innowacji, partnerstwa i wyjątkowych projektów, które zmieniają krajobraz transformacji biznesowej.

Dla firmy IFS wydarzenie ma ogromne znaczenie, ponieważ może ona w ten sposób uhonorować swoich klientów — ich siłę, pasję, ale także odwagę. Nagrody IFS Business Transformation Awards trafiają do zespołów, które odważnie wyruszyły w transformacyjną podróż z IFS, wyobrażając sobie na nowo przyszłość swoich organizacji, branż i produktów, wskazywali przedstawiciele IFS.

Nagrodę Lidera Transformacji Biznesowej dla firmy AMPOL MEROL na ręce jej wiceprezesa Wojciecha Sipaka wręczył prezes IFS Polska & EE Marek Głazowski. Jak wskazał, zwycięzca tej kategorii otrzymuje nagrodę za niezwykle innowacyjne podejście do biznesu, a także dynamiczny rozwój i rozważną dywersyfikację swojej działalności, a to wszystko w oparciu o doskonale przemyślaną strategię i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań. Zwycięzcę reprezentują praktycy, eksperci w swojej dziedzinie, pasjonaci poszukujący najnowszych rozwiązań.

W kategorii Innowacyjny Biznes, nagrodę w imieniu firmy NFM odebrał Jacek Łasiński. „Szybkość reakcji, dynamiczny rozwój i dopasowanie do potrzeb rynku, to trzy cechy charakterystyczne zwycięzcy kategorii Innowacyjny Biznes. Innowacyjność daje im przewagę konkurencyjną, mają najlepszych ekspertów rynkowych, którzy doskonale rozpoznają szanse na rozwój. Po odbiór nagrody zapraszam. Gratuluję!” – powiedział Wojciech Czupta, Dyrektor Sprzedaży IB IFS.

Nagroda w kategorii – Partnerstwo Technologiczne Roku – trafiła do firmy SPLAST i Agnieszki Sanockiej -Zajdel, członka zarządu firmy. „Partner” to słowo znaczy dla nas dużo, ale w przypadku zwycięzcy tej kategorii mówię to z pełną odpowiedzialnością. Wyjątkowy klient, którego entuzjazm oraz zaangażowanie w realizację wdrożeń zasługuje na uznanie. Zawsze razem i zawsze na czas, niezależnie od wielkości czy poziomu zaawansowania projektu. Z przyjemnością nagrodę wręczę. Gratuluję!” – powiedział dyrektor sprzedaży IFS, Grzegorz Gola.

W kategorii – Architekt Transformacji Cyfrowej – statuetkę odebrał Mariusz Sobociński, Wiceprezes firmy NOWY STYL. „Jest mi niezmiernie miło, że mogę być dzisiaj z wami podczas Gali wręczenia nagród IFS Business Transformation Awards. mam okazję wręczyć nagrodę jednemu z naszych pierwszych klientów, który realizuje strategiczne podejście do innowacji i technologii, tworzy unikalne produkty i jest obecnie światowym liderem w swojej branży. Z IFS jest prawie 30 lat, w tym czasie udało nam się stworzyć niesamowite cyfrowe projekty i relacje oparte na zaufaniu. Dziękuje bardzo i cieszę się, że możemy być Państwa strategicznym partnerem w dalszych działaniach rozwój firmy w oparciu o nasz produkt Customer Success. I mam przyjemność zaprosić NOWY STYL po odbiór nagrody. Gratulacje!” – powiedział Simon Niesler, IFS Chief Revenue Officer.

W kategorii Klient Referencyjny Roku statuetkę wręczył Olivier Pilgerstorfer IFS Chief Marketing Officer. „To dla nas kategoria szczególna. Nominowani zasługują na nasze wielkie uznanie i jeszcze większe podziękowania. Ich zaangażowanie jako klienci referencyjni pokazuje nam nie tylko, że wierzą w jakość naszych produktów, ale są także naszymi Ambasadorami, którzy dzielą się swoimi doświadczenie w korzystaniu z rozwiązań IFS z innymi. Poświęcają swoje cenne czas i często zaskakują nas swoim niezwykłym podejściem do wykorzystania innowacja. Zwycięzcą została firma BOLIX” – powiedział Pilgerstorfer. Wyróżnienie odebrał Tomasz Czuba, Dyrektor IT firmy BOLIX.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments